Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tényleg minden nőbe benne van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg minden nőbe benne van az hogy szereti hogy durván bánjanak velük?

Figyelt kérdés
Most nem arra gondolok hogy azt szeretik hogy ütik verik, hanem hogy így egyszer egyszer egy keményebb szex... Ez valami ösztön lenne?
2009. szept. 15. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
2009. szept. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hm tehát igen.:D csak azért kérdeztem mert én alapjába véve romantikusabb vagyok, de néha mégis arra gondolok hogy milyen jó lenne most egy olyan igazi vad dugás:D:S
2009. szept. 15. 17:06
 3/4 anonim ***** válasza:

hangulatfüggő. általában mi mindig meghitten szenvedélyesen szeretkezünk, de nemegyszer volt olyan hogy jó pár napig nem láttuk egymást és akkor mindig vad dugás..olyankor arra vágyok. de ez minden nőnél más.

17/L

2009. szept. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hangulatfüggő, egyszer ehhez van kedvünk egyszer ahoz, de nagyon fontos h vegyükfigylembe a másikat a döntésnél h mindkét félnek legyen jó a szex.
2009. szept. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!