Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért érzem ezt? Miért érzem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt? Miért érzem ugy, hogy kezdek megbolondulni?

Figyelt kérdés
Amiota együtt vagyok a párommal nem találom magam...nem érzem magam kiegyensulyozottnak..messzebb lakik tőlem. Amikor találkozunk minden jo, meg imádok vele lenni, szeretem. De amikor hazamegy..és hétfőn keződik a sulim (18 vagyok) egyszerűen semmihez nincs kedvem egész héten, mert a hétvégét várom. Ingerült vagyok, a szüleimmel se jövök ki tul jol. Ha a párom nem mondja elégszer, hogy szeretlek, vagy nem olyan válaszokat ad a kérdésemre amit elvárnék már ideges vagyok.. mi van velem?! Miért nem tudok felhőtlenűl boldog lenni? Miért mindig azon rágodom, hogy huha most ezt miért mondta igy a párom ezt miért mondta ugy...volt már jopár kapcsolatom. De ilyen érzések még nem.
2009. szept. 15. 17:36
 1/8 A kérdező kommentje:
ja lány vagyok. és legszivesebben minden percben felhivnám...szükségem van rá h beszéljek vele hogy tudom h hiányzom neki :-S... borzaszto. lehet hogy nála keresem a menedéket mert apuékkal nem jövök ki az utobbi időben jol? ja és alig telt el 2 hét...de szinte semmit nem tanultam pedig idén érettségizek. hogy tudnám összeszedni magam? segitsetek...
2009. szept. 15. 17:41
 2/8 anonim válasza:
Nem vagy biztos az érzéseiben és állandó bizonyítékokat akarsz
2009. szept. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
vagyis..azrt ragaszkodom hozzá ennyire mert nem vagyok biztos az érzéseimben?
2009. szept. 15. 18:01
 4/8 anonim ***** válasza:
az Ő érzéseibe nem vagy biztos. és mindig szeretnéd hallani, hogy de ő tényleg szeret
2009. szept. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de...ezen hogy lehetne sgiteni? nm mondhatom neki azt h mond már többször h szeretsz..az tul erőltetett...
2009. szept. 15. 18:26
 6/8 anonim válasza:

ilyen nekem is volt... állandóan azon agyaltam hogy ez meg azt miért mondja... vagy miért nem igy reagál vagy úgy...

egyszerüen BE KELL LÁTNOD hogy mások vagytok. azért mert ö nem mondja mindig h szeret, attól még szerethet. azért mert nem ugy reagál mint ahogy te reagálnál szerethet.

el kell fogadnod őt olyannak amilyen... nekem is sok időmbe telt mire ezzel megharcoltam. de megérte. mert megtaláltam a békét. ugy szeretem amilyen, és pont azért amilyen, és nem annak ellenére...

mások vagyunk, máshogy reagálunk...

nem vagy te egy picit hisztis? vagy akaratos? esetleg önző? vagy nem szeretsz másokat irányítani? és ha igen, ezt nem azért mert saját magad fölött nem tudsz uralkodni, és ezért másokat probálsz? nem fog menni... akárhogy akarod:)

puszi.

19/F

2009. szept. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nekemis ez volt. nemtanultam semmit nem tudtam kezdeni magammal, mert iszonyatosan beleszerettem és egyáltalán nem volt annyi önbizalmam h el tudjam hinni h ő is tényleg szeret... sajnos ezen csak az idő segített... szerintem sajnos nincs rá megoldás...:S
2009. szept. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
és mennyi idő kellett mig megbékéltél vele? mármint mennyi idő kellet mig elfogadtad? mi egy honapja vagyunk együtt...
2009. szept. 15. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!