Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A sűrű maszturbálástól lehetsé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sűrű maszturbálástól lehetséges, hogy kevésbé vagyok merev?

Figyelt kérdés
19 éves srác vagyok és az lenne a kérdésem,hogy az önkielégítések napi gyakorisága befolyásolhatja a merevedést?? Mivel az elmúlt napokban elég sűrűn kicsaptam a farkam és,volt olyan hogy egy nap egyszer, másnap kétszer és rá egy napra pedig megint és azt vettem észre hogy így az önkielégítés után ha újra elkezdem akkor már nem olyan kemény a merevedésem mint szokott! Szóval az önkielégítések sűrűsége befolyásolhatja a merevedés mértékét??

2013. szept. 29. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert nem izgulsz annyira fel. Hozzászoktál, hogy magadnak csinálod és nem izgat már annyira. Csajnál nem lesz ilyen gond, ne aggódj :D
2013. szept. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 andimama ***** válasza:
egyáltalán nem.
2013. szept. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
HA közvetlenül egymás után akkor befolyásolhatja,hosszú távban nem.
2013. szept. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Sűrűn kivered a farkad nem jó dolog, nagyon hozzászoksz! Aztán ha később nővel leszel, nem leszel képes kielégíteni őt, mivel a Marok Marcsához leszel hozzászokva.
2013. okt. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az utsó válasszal egyet kell hogy értsek. Én most ebben a cipőben járok. És nagyon nem jó érzés...

Amikor végre megadatott hogy nővel legyek, csődöt mondott. És ezt nagyon kemény feldolgozni. Nekem ettől teljesen leépült minden önbizalmam.

Szóval vegyél vissza, én nagyon javaslom.

2013. okt. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 szamo77db ***** válasza:
Talán egy kicsit sokat ettél. Hagyd, hogy újra megéhezzen a cápa!
2013. okt. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szüneteltesd kicsit és jobb lesz
2014. jan. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
igen normàlis.ha csajod van nàlla is az lesz ha többször csinàljàtok egy nap hogy a 3dignàl màr nem ful kemèny ès nem dagad ugy meg a makkod sem mind az elsö kettönèl.
2014. jan. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen!
2014. febr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!