Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Befolyásolhatja a lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Befolyásolhatja a lányok ízlését férfiak terén az, hogy nagyon korán kezdik el a szexuális életet?

Figyelt kérdés
Mondjuk alapvető módon kis pelyhes srácokkal kezdik el a szexuális életet.Egy idősebb férfi sokkal szőrösebb.
2014. febr. 20. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Befolyásolhatja a srácok ízlését, ha korán kezdik el a szexuális életet? A válasz kb. ugyanaz mindkét esetben.
2014. febr. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De miképpen függ össze a test szőrzet ?

Nekem középsuliban volt 16 éves osztálytársam aki totál szőrös volt 16 évesen kb

2014. febr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy attól függ, mennyivel idősebb férfire gondolsz. Vannak olyanok, akik egyszerűen nem annyira szőrös fajták.
2014. febr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne... Én is elég korán kezdtem, ha nem is a konkrét aktust, de minden egyebet, egy jóval idősebbel, és hát nem sok korombeli pasim volt... Volt-volt, de az vagy nem volt az igazi (nehezen működött), vagy nem úgy alakult ahogy szerettem volna, túl rövid lett... :/. Az idősebbekkel viszont több éves kapcsolataim is voltak...


Hogy ennek van e köze ahhoz, hogy jóval idősebbel (+16) kezdtem, nem tudom... :/

Az viszont tény hogy a szőröset jobban szeretem, de ha valaki természetesen szőrtelen az nem zavar :)

2014. febr. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!