Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van jövőnk? Hihetek a szerelmé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jövőnk? Hihetek a szerelmébem?

Figyelt kérdés
2 hónapja a neten ismerkedtünk meg.Ő Angliában dolgozik, egyenlőre nem akrja ott hagyni még pár évig.Fontolgatja a végleges letelepedést is, de velem együtt.hív, hogymenjek ki. 40 éves vagyok, elvált, van egy 21 éves fiam aki egyetemista.Gonozom beteg édesanyámat, addigmíg él nem tudnék kimenni semmi képpen sem.Intenzíven tartjuk a kapcsolatot, napi 5 óra beszélgetés a minimum.A nagy problémám még az, hogy 9 évvel fiatalabb nálam.Mivel rokkantnyugdijas vagyok, ott sem tudnék dolgozni, de nem akarok kolonc sem lenni.Találkozni januárban tudunk.ha valaki volt már hasonló helyzetben kérem segítsen, nem akarom elronani újra az életemet.
2007. okt. 14. 11:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

2 honap még nagyon kevés. ennyi ido alatt az ember nemtudja eldonteni,hogy mi lenne a helyes mert még elotte van az a bizonyos rozsaszin kod.

Edesanyádat persze semmiképpen ne hagyd magára, foleg ne egy2honapos ismerettség miatt. Bár nemhiszem,hogy gondot jelenthetne az,hogy gyakrabban találkozz ezzel a férfival. néha te mennél ki,néha o jonne haza.szerintem megoldhato volna.és az ido elteltével majd szép lassan kialakulnak a dolgok. Még mindenképpen meg kell ismernetek egymást kozelebbrol,mert azért valjuk be személyesen találkozni valakivel teljesen más mint telefonon beszelni. Még nem ismeritek egymás hibáit, és biztosan van neki is és neked is. Majd rájottok,hogy egymás hibáit mennyire tudjátok tolerálni.

én már megtanultam,hogy bizonyos érzelmi dolgokat az idore kell bizni.az mindent megold nagyon jol helyettunk.cserébe nekunk egy dolgot kell tennunk: várni!!! ami nehéz de megéri!

sok sikert!!!

2007. okt. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!