Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Járt már úgy valaki, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járt már úgy valaki, hogy kisebesedett a pénisze, hosszan tartó orális szex után?

Figyelt kérdés
2014. jún. 3. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Fogazik a kicsike?:D
2014. jún. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mond a csajodnak, hogy ez nem disznókolbász, amit rágni kell! :-)
2014. jún. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De létezik ilyen, vagy más bajom van esetleg? Komoly a kérdés.
2014. jún. 3. 17:08
 4/10 anonim ***** válasza:
Hol sebesedett ki? Mikor kezdődött a sebesedés? Más panaszok?
2014. jún. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Seb = vörös és fényesebb picit azon a részen, mintha vékonyabb lett volna a bőr. A makk két oldalsó része plusz egy a fityma belső részén, átmérője kb 4-5mm. Nem viszket, nem váladékozik, nem csíp, nem szagos. Nem más a tapintása. Merev állapotban és vízben nem ennyire feltűnő, mint lankadtan.
2014. jún. 3. 17:18
 6/10 A kérdező kommentje:
Az esti aktus utáni reggelen vettem észre.
2014. jún. 3. 17:18
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi, már lassan elmúlik. Első alkalom volt, hát rögtön ez lett belőle :D


Barátom másnap reggel vette észre, fényesebb, picit váladékozós és csípett neki. Lemos, Betadine, letöröl és Canesten krém. Reggel-este, négy-öt nap alatt elmúlik. Ja, és addig minden tilalom (maszti, szex, orál, petting).

2014. jún. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Tegnap óta van ilyen tünetem. Azóta nem csillapodott, de kenegetem körömvirágkrémmel.

Szóval a fogai okozták?

2014. jún. 3. 17:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Vagy nemi herpesz... Én elmennék orvoshoz...
2014. jún. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem úgy néz ki mint a herpesz.
2014. jún. 4. 10:11




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!