Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha valaki az utcán szexel, a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki az utcán szexel, a lány nem kaphat el valami betegséget?

Figyelt kérdés
2007. okt. 21. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem védekezik bárhol kaphat betegséget!Semi köze a helyhez.
2007. okt. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából annyi az esélye mint otthon,vagy kocsiban...tisztasági állípottól is függ.
2007. okt. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Szerintem elkaphat valamit.

1. Kezd hideg lenni, felfázhat. (te is)


2.Az utca soha nem annyira tiszta, mint egy lakás, egy padon, bokorban stb. Elég,nagy baj ha a lakás koszossága már az utcáéval vetekszik!!! Hasonlítsd csak össze: Ha mezítláb jársz a lakásban mennyire lesz piszkos a lábad, és ha az utcán jársz mezítláb??? Szerintem meg se próbálnál az utcán mezítláb közlekedni, még nyáron se. (Nekem egyszer elszakadt a szandálom, kénytelen voltam így menni az utcán (csak 10 perc volt az út hazáig,de a lábam borzasztó koszos lett)

Szerintem ne tedd ki a barátnődet ilyen dolgoknak, gndolom, nem szeretnéd, ha állandóan a nőgyógyászatra kellene mászkálnia. Még egy egyéjszakással se csináld ezt.... Vagy legalább valami pokrócot teríts le. Azzal csökkentheted a fertőzés kockázatát.

2007. nov. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
ki mondta h fekve akarják? :D fogadjunk egy elhagyatott utcában a falhoz döntve :P
2007. dec. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Na, azért szomorú lenne, ha nem lehetne mezítláb a porban sétálni... régen csizmát csak télen viseltek.

De az utca valóban koszosabb, mint a lakásod. Úgyhogy óvatosan: csupasz testtel nem hozzáérni semmihez, és lehetőleg nem felfázni.

2008. máj. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!