Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csajok miért vagytok oda a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok miért vagytok oda a roma pasikért?

Figyelt kérdés

előnybe részesititek őket a magyarokkal szemben a legtöbb csaj romával jön össze miért őket válaszátok


23 f szűz magyar



2014. szept. 7. 20:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
hát én semmi pénzért nem jönnék össze cigánnyal...taszítanak
2014. szept. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hát a fekete kárszeg miatt tezsvírem mi másé
2014. szept. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon nem jonnek be

18/L

2014. szept. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Háát,én pl egyáltalán nem részesítem őket előnyben. Lehet pfújolni, de ez az igazság.
2014. szept. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
61%

Ki van oda értük??

Hát én biztos hogy nem. Sajnos már alapból előítélettel viszonyulok hozzájuk, még barátkozni sem barátkoznék velük, nemhogy a pasim legyen. Jobb minél távolabb tartani tőlük magam.

Tudom, hogy ez rossz felfogás, de ez van.

2014. szept. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
56%
Ezt az orbitális butaságot honnan vetted ? :-D Én egy olyan lányt se ismerek aki kipróbálná egy cigánnyal, pedig nekem bejönnek a feketék is stb, de cigánnyal soha ! Alap igényesség ...
2014. szept. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
Mert vonz a kimagasló intelligenciájuk, a fejlett kultúrájuk, az építészeti fenoménjaik, a míves beszédük illetve a mindennél kellemesebb illat, amit magukból árasztanak. Elragadó lények valóban.
2014. szept. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
7-es ez nagy volt :DDD
2014. szept. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Fú netudd meg mennyire odavagyok értük, főleg a "jó" szövegükért, amikor elmegyek egy tömeg mellet és: Jaj de csinos vagy, jaj de szép vagy stb...

-.-" és menőnek hiszik magukat, mikor az ember mégcsak rájuk sem néz hogy beszóljanak!


Valakinek biztos bejön, azért vannak oda értük. Már aki...

2014. szept. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
18%

Én srác vagyok, de idehaza is azt mondják a szülők, ha cigány fiúja lesz a hugomnak, ki lesz tagadva a családból, akár csak én, ha cigány nőm lesz.

Ehhez tartom is magam!

És örülök hogy ilyen szinten jól nevelnek!

2014. szept. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!