Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csajok miért vagytok oda a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok miért vagytok oda a roma pasikért?

Figyelt kérdés

előnybe részesititek őket a magyarokkal szemben a legtöbb csaj romával jön össze miért őket válaszátok


23 f szűz magyar



2014. szept. 7. 20:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem gondolnám , hogy azért vagy szűz , mert a lányok roma vagy tök mindegy milyen származású férfiakkal jönnek össze helyetted !!! Az hogy 23 évesen még nem volt részed szexuális örömökben , vagy normális párkapcsolatban .. nos , az oka önmagadban keresendő ! És ezt most nem bántasbol írtam . Egyébként én sem voltam oda sosem a roma férfiakért . Nem is volt semmilyen kapcsolatom velük . De ha úgy hozta volna a sors , hogy roma férfi személyében talál rám a szerelem , akkor azt is vállaltam volna . 33/N
2014. szept. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Há mert olyan szípek...

Na jó, amúgy viccet félre téve, 1x volt cigány pasim. Megtanultam a leckét. Soha többet a közelembe ne jöjjön 1 se. Több pasit hajtottam el csak azért, mert roma. Lehet ezért utálni, de bennem akkora törést okozott az a szemétláda, hogy messziről kerülöm az összeset.

2014. szept. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Költőnő? ***** válasza:
Láthatod, h nagyon nem vagyunk oda értük.
2014. szept. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
erre felé sok a négerrel, cigánnyal járó lány, sajnos a magyar lányok nagyon utálatosak személyiségre, nekem nem is kell magyar lány, éljenek a külföldi német lányok
2014. szept. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Még az hagyján ha négerrel (a kultúráltabb fajtából ) jár egy lány . Bár tény a német országban élő négerek már neccesek . (látom ,én is ott dolgozom )Amúgy meg .. éljenek a német lányok ? Ez komoly ? Nekem speciel egyáltalán nem jönnek be . Bár nem is kell .. hiszen menyasszonyom van (magyar )
2014. szept. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem félcigány volt a párom, nagyon jó ember, de nem vagyok ráizgulva a cigányokra, de ha egyszer szerelmes lettem, pont leszarom az etnikumot...
2014. szept. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

nekem tetszenek. Indulatosak és lényegre törőek.

20 N magyar

2014. okt. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!