Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan kérjem meg? Nem akarom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjem meg? Nem akarom megbántani.

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy fél éve ismerem egy nőt..aki nem szűz. Viszont én az vagyok. És elárulta hogy több férfival lefeküdt. Es néha nem használtak óvszert. Én szeretem tényleg,meg a múltját is elfogadom. Ccsak egy dologtól félek..hogy nem-e HIV pozitív..mert ugye nem tudhatja hogy valamelyiküktől nem-e elkapta..és meg szeretném kerni hogy csináltasson vértesztet..tudom hogy nem szép dolog tőlem,de ha erre kerül sor,akár családot alapítanék..meg vele sokáig élni..nem megpecsételni a saját életemet :/
2014. szept. 8. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Húzz magadra gumit...


fapfapfap

2014. szept. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Andrea Henrietta ***** válasza:
82%
Menjetek el együtt vért adni. Olyankor úgy tudom mindíg csinálnak egy általános vrvizsgálatot. Így jótékonykodtok is és a vizsgálat is megvan...
2014. szept. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sztem ezt megkéne beszélnetek.ha elég erős a kapcsolatotok akkor tuti kibrja.ezek azok a nehezen emészthető dolgok amik erősebbé teszik két ember közt a kapcsolatot
2014. szept. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy igényes nőnél ennek alapnak kellene lennie. Amúgy ha valaki aktív szexuális életet él, nem árt néha elmenni vizsgálatra. Szerintem nyugodtan megkérheted, ha normális lány, nem fog megsértődni, hanem simán elmegy.

Amúgy én is voltam így, mint a barátnőd. Voltam korábban együtt gumi nélkül mással, mielőtt összejöttem egy szűz fiúval. Én simán elmentem tesztet csináltatni, aztán mondtam neki, hogy tiszta vagyok.

2014. szept. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!