Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tényleg akkor lennék menő, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg akkor lennék menő, ha minél több és minél csinosabb lányokkal szexelnék?

Figyelt kérdés
Nem volt sok szexuális kapcsolatom, 30 évesen eddig csak 3. Egyik nap egyik barátom kifejtette nekem, hogy nem vagyok eléggé menő, mert kevés nővel voltam.
2014. okt. 19. 14:30
 1/3 Hanariko ***** válasza:
Hát igen, ma sajnos ez a menő fogalma, nem az, hogy mondjuk intelligens, okos és értelmes legyél. Döntsd el, akarsz e ilyen fajta menő lenni. (remélem nem)
2014. okt. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hanariko ***** válasza:
(Félre értés ne essék, nem ítélem el azokat akinek mondjuk sok nővel volt dolga, mert volt rá lehetősége. Csak amúgy legyen normális, tehát ne úgy tekintsen rájuk, mint trófeákra, tárgyakra, stb.)
2014. okt. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Felszínes világban felszínes dolgok kellenek, ahhoz, hogy menőnek tartsanak. Jó kocsi, jó állás kevés munkáért és sok pénzért, jó ruhák, méregdrága tepsiájfón, na meg sok trófea a falra.
2014. okt. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!