Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem tudom, de 40 F vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, de 40 F vagyok, furcsa érzés, de érdekel a saját nemem eddig még nem volt így! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2014. nov. 10. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerezz egy pasit.
2014. nov. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kisszéket
2014. nov. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A szexualitás, mintolyan nem egzakt dolog, mindenkinél más és más korban jelentkeznek az esetleges bi,- vagy homoszexuális hajlamok.

Mindenek előtt, NE ESS KÉTSÉGBE!!!

Amennyiben tartósan ezt tapasztalod, azt ajánlom, guglizz rá 1-2 oldalra, ahol szakemberek cikkeit olvashatod, de SEMMI ESETRE SE kezdj el fűvel-fával ismerkedni!

Ha írsz privátot, szívesen meghallgatlak, ,mentálhigiénés szakember vagyok, adhatok 1-2 linket, ahol választ kaphatsz kérdéseidre.

2014. nov. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!