Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet kapcsolat a nők cukorfog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet kapcsolat a nők cukorfogyasztása és a megnövekedett libidójuk között?

Figyelt kérdés
Érdekes módon ebben a témában csak a férfiakról találtam infót, hogy a férfiaknak a libidóját csökkenti - na de létezik, hogy a nőkét meg pont fordítva, feltüzeli? Vagy persze lehet, hogy nincs összefüggés, vagyis nem ettől van, de teljesen abnormálisan kiéhezett lettem szexuálisan az utóbbi napokban-hétben, és azon filózom, hogy mitől lehet, pláne, ha ez nem a normál havi ciklusnak tudható be, hanem pont, hogy nagyon nem... Még bőven megvolt, amikor ez kezdődött... A cukor csak egy tipp, mert elég sok cukrot ettem az utóbbi időben, és ezért gondoltam, de persze lehet, h mástól... Tud más is saját vagy más nő hasonló tapasztalatáról? És boldog párkapcsolatban élek, szóval nem arról van szó, hogy nem kapom meg a magamét, viszont valahogy semmi sem elég és még, még, még, és nem értem magamat, hogy mi ez az abnormális étvágy... 30-35 év között, fogamzásgátló nélkül (bár régen szedtem, de már vagy öt-hét éve abbahagytam...). Ja, és akkor már azt is ideírom (pedig gondoltam, két külön kérdés, de igazából nem, mert idekapcsolódik), hogy mellfeszülés, ami még a menzesz előtt kezdődött, oké, sima pms, ám közben sem múlt el és azóta is tart, már vagy egy hete, vagyis kb. két hete és ez váltott át ilyen kielégíthetetlenséggé... Nagyon szenvedős... Oké, tudom, doki: megyek is, de csak jövő héten, de addig is érdekelnénének mások véleménye, főleg tapasztalatai. Ja, és gyerek nem valószínű, tegnap teszteltem és negatív (no meg a terhesség állítólag amúgy is éppen leviszi a libidót, ha jól tudom...) - vajon simán csak felborult a hormonháztartásom...? Mit gondoltok?

2015. márc. 10. 07:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Szomorúságkor,unalmukban is esznek az emberek cukros édességeket,italokat,illetve szénhidráttal teli tésztákat,burgereket. Nyilván valami hiányzik a szervezetükből. Ettől a pillanatnyi boldogságtól szerintem megjöhet a vágy is a szexhez :) A pasik meg betunyulnak egy nagyobb zaba után.De ezt csak laikusként mondom :D
2015. márc. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

terhességről azt írják, hogy kívánósabbak a nők,szóval pont hogy terhesen több szex kell :D


nem borult fel a hormonháztartásod,egészséges a libidód,ha mindennap kívánod!

2015. márc. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem a cukor, hanem a telihold, és a tavasz a ludas. Ezektől mindig beindulnak a hormonok.
2015. márc. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!