Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha egy lánynak alvás közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak alvás közben fogdossák a mellét azt észreveszi? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Lánytestvéremnek itt alszik a barátnője. Elég jó mellei van.Gondoltam, ha majd mélyen alszik akkor megfogdosom. Észrevenné, felébredne rá?

2015. márc. 13. 23:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/96 anonim ***** válasza:
65%
Rá is verheted azt se veszi észre.
2015. márc. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/96 A kérdező kommentje:
#1 Azt maximum az nem veszi észre akit bealtatóztak. :)
2015. márc. 13. 23:37
 3/96 anonim ***** válasza:
93%

Én ébredtem már arra, hogy megfogták a mellem, de simán megfordultam és visszaaludtam.

Bár másnap elgondolkodtam rajta, hogy csak álmodtam vagy tényleg megtörtént. :D

2015. márc. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/96 anonim ***** válasza:
84%
Ha rávered az kevésbé vehető észre, mintha megfogod.
2015. márc. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/96 A kérdező kommentje:
#4 Igaz, azt csak reggel veszi észre. :)
2015. márc. 13. 23:41
 6/96 anonim ***** válasza:
74%
Verd az arcára, rászárad amikor felébred mondd neki hogy ez a szellemek ektoplazmája xD
2015. márc. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/96 anonim ***** válasza:
92%

Én mindig felébredek, ha a barátom fogdossa a mellem. Van, hogy alszik, és ilyen kis kifli-nagy kifli pózban alszunk, és automatikusan, álmában elkezdi fogdosni a mellem. Én felébredek rá, ő nem.


Amúgy meg nyilván kamu kérdés; de ha ne adj isten mégse; eszedbe ne jusson. Szexuális zaklatás. :D

2015. márc. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/96 anonim ***** válasza:
50%

Elalvás után kb fél órával a legmélyebb az alvás (hármas mélységű) ebben a stádiumban bármit csinálhatsz vele. Kb 1.5 óra múlva jön az első ciklust lezáró álom szakasz, ilyenkor pillanatok alatt felébred. Utána 2-es 3-as átmeneti alvás jön, ilyenkor még fogdoshatod. Az utolsó 1-2 órában már sok az álomperiódus, gyors ébredési készséggel, ilyenkor már ne csinálj semmit.

SZóval cél az első 1.5 óra. Hajrá!

2015. márc. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/96 anonim ***** válasza:
92%
Ha tényleg komoly a kérdés, nehogy megpróbáld, mert egész életedben kínosan fogod érezni magad miatta, a tesód, esetleg ha látod a barátnőjét akkor meg főleg. Meg ha belekezdenél nem akarnád abbahagyni, aminek a vége az lenne, hogy észrevenné. Még lehet úgy is, hogy nem tudod meg.
2015. márc. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/96 anonim ***** válasza:
69%
Nekem volt már ilyen régebben. Simogattam a lány mellét és nagyon jó volt. Valószinüleg Ő is élvezte! Nasgyokat sóhajtott, jól kidüllesztette a melleizt és hagyta, de nagyon hagyta, hogy tovább simogassam.
2015. márc. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!