Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lefeküdtem a legjobb barátomma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a legjobb barátommal. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2 napja törént így még friss az élmény, én még szűz voltam ő már nem. Egyszerűen csak megtörténtek a dolgok. Azóta egy szót sem beszéltünk, pedig eddig állandóan egymáson lógtunk. Nem érzem úgy, hogy kihasznált mivel már ezer éve ismerjük egymást és nem tenne velem ilyet.

Lehet még a kapcsolatunk ugyanolyan baráti? Nem hiszem, hohy tudnám szerelemmel szeretni és szerintem ezzel ő is így van. "Barátság extrákkal" pedig nem az én stílusom.



2015. máj. 17. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Fiú/lány? És te?
2015. máj. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ő fiú és én lány.
2015. máj. 17. 12:49
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Szílvásbuktát mert az szeretem!
2015. máj. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%
Megtortent, kesz. En mar nem paraznek rajta. Lehetett volna sokkal rosszab is ahogy elveszited. En nem latom azt jobbnak, hogy peldaul beleszeres valakibe akivel honapokig jarsz es ugy tortenik meg, aztan nagy valoszinuseggel szetmentem egy, masfel ev utan. Kivantad, vagy akartad, lenyeg, hogy valamilyen oka volt, hanem nem tetted volna, de most mar felesleges ezen ragodnod.
2015. máj. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs kedvetek szexelni, akkor nem csináljátok,ennyi. Ettől még maradhattok barátok. Jobb ezt egymással megbeszélni, mint a neten kérdezősködni :)
2015. máj. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 To7ka ***** válasza:
47%

Tényleg lassan csalódok az emberiségben. 2 nap alatt Te vagy a 6. lány, akinek fogalma nincs a sorrendekről. Kezdve ott, hogy előbb megkérdezed, hogy "Ha még szűz vagyok, jó ötlet-e csak úgy lefeküdni a legjobb barátommal aki iránt nincsenek érzéseim?"

Akkor még lehet rá írni, hogy ráérsz, a szex sokkal jobb ha szeretkezés, pláne ha épp most kezded felépíteni a szexualitásod, szex kultúrád. És a legelső alkalommal "csak úgy megtörtént" egy baráttal. Ez kegyetlen szar...

A másik sorrendiség, átgondolod mikor kezded kicsatolni a melltartót, hogy mi a rák lesz utána. Mit érzel az iránt akivel épp szexelni készülsz, hogy néznél magadra utána. Pontosítok, a melltartó kicsatolásnál sokkal hamarabb összerakod a fejecskédben hogy mi a zsákom akarsz a pasitól..

Nem lesz ugyanolyan baráti. Hisz lefeküdtetek, folyamatosan fura lesz, és egy totál abnormális helyzetet teremtettél magadnak... Akkor már felejtsd el és lépj túl rajta, reméld hogy nem terjed el rólad, és ne meséld el a pasinak akit majd szeretni is tudsz mert piszkosul elmenne a kedve ettől (engem legalábbis lezsibbasztanak az ennyire buta lányok)

2015. máj. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2015. máj. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ő 21 ,én 19.
2015. máj. 17. 15:22




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!