Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha a szépség relatív akkor én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szépség relatív akkor én miért nem tetszem egy lánynak sem csúnya fiúként?

Figyelt kérdés
mi ez a hülyeség hogy relatív? Undorodnak tőlem a lányok!
2015. jún. 21. 17:47
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
érdekes hogy átlagosat írkáltok élőben meg undorodnak a nők tőlem!
2015. jún. 21. 18:26
 12/20 anonim ***** válasza:
50%

nem vagy ronda, teljesen átlagos vagy. 22L (nem vaygok szabad) csak meg kell találnod a megfelelő lány.

és nem is tudod, mekkora szerencséd van, hogy ilyan magas vagy, nagyon sok pasi vágyna ilyen magasságra, szerintem egy kicsit mozoghatnál, sportolhatnál többet, mert nagyon sokat tud változtatni a külsődön és neked megvannak hozzá a jó adottságaid

2015. jún. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
edzek már egy ideje! Nem feltétlenül a lányok miatt, hanem nagyon jól érzem magam a mozgástól + fogyok is tőle
2015. jún. 21. 18:32
 14/20 anonim ***** válasza:
6%
A szépség nem relatív, ezt csak vigasztalásból szokták mondani. A nők ízlése valójában szinte teljesen egyforma. Van 2-3 férfitípus, ami bejön nekik, és ha te egyikre se hasonlítasz, akkor esélytelen vagy.
2015. jún. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
54%

relatív, de mondjuk egy nagyon csúnya embert, senki sem fog szépnek látni.

te nem vagy csúnya, de nem is tetszel egyáltalán. őszinte voltam. nem az semmi undorító nincs benned, de semmi vonzó sem. nekem.

2015. jún. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
50%
Nem vagy "ronda". Itt az énképpel vannak bajok. Mivel magadat rondának és valahogy alsóbbrendűnek tartod, ez kisugárzik. És mivel a "csajok rondának tartanak" gondolat jár folyamatosan a fejedben, ez is kisugárzik. Ennyi a baj ! Ha távolságot tudnál tartani ezektől a gondolatoktól, változna a kisugárzásod, mert nem ezekből a dolgokból állna össze az énképed. És kívül is változnának a dolgok.
2015. jún. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Az előző hülyeséget beszél. Olyan, hogy kisugárzás, nem létezik. Hogyan sugározna már ki egy gondolat? Senki se tudja, hogy mit gondolsz, maximum azt lehet látni rajtad, hogy épp jó vagy rossz hangulatban vagy. Valószínűleg élőben tényleg csúnya vagy, ha minden lány undorodik tőled. Nem bántásból mondom, csak hogy ne éld bele magad, hogy minden megváltozik, ha pozitívan kezdesz gondolkodni, mert nem fog, attól még ugyanígy fogsz kinézni.
2015. jún. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
90%

"Hogyan sugározna már ki egy gondolat?"


Kivált belőled egy érzést, ami a gesztusaidon, mimikádon, tekinteteden, testbeszédeden, hangodon stb. kisugárzik és mások ezt érzékelik.


Kérdező, nem vagy ronda, inkább ez az életunt, enervált kisugárzás az, ami gázos. Folytasd az edzést, vágass valami jobb frizurát, öltözködj igényesebben és máris jobban fogd magad érezni a bőrödben is.

2015. jún. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

"Kivált belőled egy érzést, ami a gesztusaidon, mimikádon, tekinteteden, testbeszédeden, hangodon stb. kisugárzik és mások ezt érzékelik."

Ennyi erővel a gesztusaimból, mimikámból, tekintetemből, testbeszédemből, hangomból lehetne tudni azt is, hogy milyen zenét hallgatok, mi a kedvenc ételem és melyik pártra szavaztam.

2015. jún. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Itt most erős (negatív) és globális, állandósult érzelmekről van szó, nem pedig logikus ténymegállapításokról (mint pl. mi a kedvenc kajád).
2015. jún. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!