Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Így észre vehet a kiszemelt fiú?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így észre vehet a kiszemelt fiú?

Figyelt kérdés

17/L


Van egy fiú aki nagyon tetszik, még soha nem volt barátom:(

Csak nem vagyok az a menő csaj(szoli, a legtrendibb ruhák, műköröm, meg nem is beszélek menőül)

Normálisan öltözködöm, de nem úgy mint egy kellendő csaj.

Világos bőrszínem van, középbarna hajjal és zöld szemmel.

Szoktak fütyülni nekem az utcán, de 10000%, hogy csak szivatásból

Lehet szolizni fogok. A barátnőimnek mind van barátjuk, és rossz nézni, ha előttem csókolóznak meg minden.


Ha szolizok meg úgy néznék ki mint egy menő csaj biztos, hogy észrevenne vagy nem?


2015. okt. 17. 11:25
 1/5 anonim válasza:
Szerintem nem kéne beàlnod a sorba a baràtnöid mellé és a sok egyforma àtlagos divat szoli màniàs csaj mellé :) Hidd el sok fiu szereti ha valaki csak termeszetes :) és akar szépen nöiesen öltözik... Nem hiszem , hogy amilyen vagy attol lennél különc inkàb vagy különlegea :) 24/F
2015. okt. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jáj, ne már. Szivatásból nem fütyürésznek a srácok. Ezt hidd el. Ha úgy érzed magad jobban, szolizz. Talán magabiztosabb leszel tőle. De nem ezen múlik!

33F

2015. okt. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Beniy ***** válasza:
Ha ezt csinálod, akkor azzal két dolgot érsz el: szétcs*szed a bőröd és elveszted az egyéniséged, beállsz a sorba. :/
2015. okt. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaj de éretlen vagy.
2015. okt. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
csak mert a barátai is ott voltak és utána mikor fütyült röhögni kezdtek.:(
2015. okt. 17. 13:54




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!