Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk vagy leszbi lányok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk vagy leszbi lányok! Szerintetek a tulajdonságai alapján idegesítő vagy inkább vonzó vagyok? Összejönnétek egy ilyen csajjal?

Figyelt kérdés

elég szánalmas a kérdés tudomXD

Az ismerősök szerint:

-Kedves

-Néha durcizó, de az is kb. 3 percig tart

-tréfálkodó, sokszor elnevetem magam mikor semmi izgalmas nem történik, óra közben is felnevetek

-segítőkésznek is mondanak, sokszor azt is odaadom amire nagy szükségem lenne(ezt pontosan nem magyarázták meg hogy mire értik) és csak a kajámat szoktam mosztani azzal az osztálytársal aki még éhes és nincs kajája

-őrölt:D sok hülyeségbe be lehet vinni

-először nehezen nyílok meg, de ha kezdem jól érezni magam akkor be nem áll a szám, persze nem vágok a másik beszédébe

-bármiről tudok beszélgetnu, még egy tolltartóról is

-érzékeny vagyok, ha valakmesél a bajáról akkor kb az egész napon rosszul érzem magam, vagy rosszabb esetben elbőgöm magam

-szeretek rajzólni, táncolni, énekelni(pedig nemtudok)

futok.

-hobbim: a zene hallgatás, fotózás, filmek készítése és felhívni a barátaimat hogy órákig beszélgessünk

-tudok sütni


-de van egy pszichés betegségem ha meglátok egy pókot akkor rohamom lesz.

-bulímiás voltam

-hamar dűhbjövök, temperamentumos vagyok, sokszor megmagyarázom hogy a rövidgatya kitérdesedik(lehet nem így van a mondás)

18/L


2015. okt. 17. 13:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejönnél. :) Aranyos lehetsz ^^
2015. okt. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

és gyorsan szeretnék tisztázni valamit, nem azért jöttem vagyis írtam, hogy jaaj én biztos tökéletesnek akarok tünni.

És bocsi a helyesírásból, abból nagyon rossz vagyok:(

2015. okt. 17. 13:09
 3/12 A kérdező kommentje:

és az nem undi, hogy simán megfogom az egeret még ha él is?

szeretem a kigyókat is

2015. okt. 17. 13:11
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem vagyok lezbi de bejonnel :D A pokokkal baj lenne mert en nagyon szeretem oket De megoldanank valahogy :D

18/L

2015. okt. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
:D próbáltam már azt, hogy egyet a kezembe veszek. Akkor bírtam is, nem akadtam ki, de még aznap mikor lefeküdni készültem az ágyam felett ott volt egy óriási.:O
2015. okt. 17. 13:12
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia.


Szó mi szó nem vagy egy egyszerű eset. De egy nagyon színes egyéniség vagy. Empatikus, jó szívű, és nagy valószínűséggel kreatív is. Megkockáztatnám hogy egy parányit hiperaktív is vagy.Talán ennek köszönhetőek a hirtelen hangulat változásaid,illetve a túlérzékenységed,és a dühkitöréseid is.A kérdésedre a válasz,vállalható vagy, :)

2015. okt. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
voltam már ilyen hiperaktív vizsgálaton vagy min és azt mondták az orvosok hogy csak fejlettebb vagyok agyilag a velem egyidősebbeknél:D ezért nem tudok lefáradni, de szerintem tévedtek mert 100% hogy hiperaktív vagyok. Aludni e nagyon tudok, mert muszáj valamit csinálnom:D
2015. okt. 17. 13:35
 8/12 anonim ***** válasza:
Miért lenne probléma az, ha pl. megfogsz egy egeret? :D
2015. okt. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
anyum kiakad miatta:D
2015. okt. 17. 13:40
 10/12 A kérdező kommentje:
meghát nem hiszem, hogy a pasik szemében vonzó vagyok egy egérrel a kezemben:D
2015. okt. 17. 13:40
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!