Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Izmosabb férfiakat jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izmosabb férfiakat jobban szeretik a nők?

Figyelt kérdés
2015. okt. 17. 22:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Én inkább az arányos testalkatúakat kedvelem :)
2015. okt. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
honnan veszed? igazold.
2015. okt. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Legyen magas, és vékony, de ne vézna. Szép, izmos lábak, és ne legyen sok 'kockája'. Max 4, de egyébként, ha nincsen felsőteste kockákba rakva, akkor is vonzhatja a tekintetemet. 18L
2015. okt. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%
Nem törvényszerű. Én nem szeretem jobban, sőt!
2015. okt. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
mint???????
2015. okt. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Linó03 ***** válasza:
56%
Én a részemről azt mondom, hogy jobban tetszik (vizuálisan), de a szeretet valahol egészen máshol dől el.
2015. okt. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

Istenem, már megint ez az általánosítás...

Igen vannak olyan nők akik az izmosabb férfiakat szeretik, vannak akik a vékonyabbakat.

Az izmosságnak is vannak formái és fokozatai.

Én inkább azt mondanám, hogy a nők a férfiakat szeretik, a páwákat és egyéb divatállatokat meg a kislányok ;)


Nekem már tizenéves korom óta a férfias srácok, pasik jönnek be, a párom is ilyen...

2015. okt. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
10%
igen, mert férfias
2015. okt. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nekem az izmos férfiak tetszenek. Azért, mert ez kívülről jó mércéje annak, hogy foglalkozik az egészségével, nem zabál szemetet, meg nem a kanapén ül egész nap. A sport és az egészséges táplálkozás nekem nagoyn fontos, természetesen én is sokat teszek azért, hogy jobban nézzek ki, így aztán nem tudnék együtt élni olyannal, aki erről máshogy gondolkozik.


DE! amikor megismertem a mostani páromat, ez még nem volt így. Ő akkor is már edzett, én viszont még egész máshogy táplálkoztam és sportoltam mint most. Mindketten sokkal jobban nézünk ki most, így aztán nem állítom, hogy a külsejébe szerettem bele, mert ez az ízlés azóta alakult ki, pont azért, mert ő ilyen :)

2015. okt. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nem mert tudják hogy ami lent vár rajuk az nem izmosabb

azt ugyanis nem lehet gyurni

igy gyengébbek a szexben

2015. okt. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!