Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok: Nektek mi kell ahhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: Nektek mi kell ahhoz teljesüljön, hogy lefeküdjetek a pasival? Neked mi a kritériumod?

Figyelt kérdés
Szimpátia, randik száma, kisugárzás.. stb. Ha megvan amit keresel már belemész az első alkalommal is?

2016. ápr. 13. 14:10
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
72%
Szerelem,bizalom
2016. ápr. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon hamar szerelembe estem,de úgy beszéltük meg,hogy nem sietjük el a dolgokat.Szeretem élvezni a kapcsolat elejét is,amikor sokáig csókolózunk és egyre jobban kívánjuk egymást és vágyakozunk és a többedik ilyen alkalommal megtörténik a rendes szex is.Akkor már nincs stressz meg teljesítménykényszer előtte,mert nem teljesen idegen a másik.
2016. ápr. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
75%

ismerjem. (viselkedését, szokásait, belső értékeit, véleményét egyes dolgokról stb.)

udvaroljon, szeresse a romantikus dolgokat

és végül az kell,hogy én is megszeressem.. na ez után lehet szó többről

2016. ápr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

Utolsó: Az írod, hogy: "Akkor már nincs stressz meg teljesítménykényszer előtte,mert nem teljesen idegen a másik"


Ez lehet nálad mondjuk a 3-ik nap után is?

2016. ápr. 13. 14:22
 5/41 anonim ***** válasza:
81%
Kisugárzás, vonzalom. Ha komolyabban érdekel akkor elsô alkalommal nincs szex hanem ismerkedés/pár randi.
2016. ápr. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:

Ha ennyire sürgeted, nem mennék bele. Csak ha látom, hogy tartani fogja velem a kapcsolatot utána is. Ha látom, hogy kíváncsi rám minden tekintetben.Ezt okosabb nők megérzik.

Azt megengedem hogy érjen elsőre, de nem feküdnék le vele akkor se, ha tudom, hogy találkozgatni akar még sokáig.

2016. ápr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:

Ez az adott nőtől függ.

Nálam volt olyan is,hogy első napon belementem,de nem élveztem.Ez az első olyan kapcsolatom,ahol kicsit húztam az időt,hogy minél jobb legyen.

2016. ápr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:

Lehet , hogy ez nagyon banális, de legyen hová menni.


Tehát ne autóban vagy séta közben a padon akarja.


Ez nekem elég fontos kritérium.

2016. ápr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
52%

kívánjam (ehhez intellektuálisan is izgalmasnak kell lennie).

kezdeményezzen.

bízzak benne valamennyire.


ez a viselkedésétől függ, azaz első találkozáskor is lehet belőle szex.

2016. ápr. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
Én a párommal úgy jöttem össze, hogy nála aludtam (ismertük már egymást jó ideje). Nem vagyok híve a szexuális huzavonának, ha vonzódom valakihez, akkor én is ugyanúgy kívánom, de az határozottan jólesett, hogy ő nem siettette a szexet egyáltalán. Annak ellenére, hogy egy ágyban aludtunk, nem volt szex, és a következő (lényegében első) randinkat szexmentesnek szervezte, inkább a beszélgetésen és a romantikán volt a hangsúly. A következő alkalommal viszont már nagyon kívántuk egymást.
2016. ápr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!