Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Harmadik nem? Milyen lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmadik nem? Milyen lenne szerintetek, ha kettő helyett három nemű ember létezne?

Figyelt kérdés
Szerintetek annak mi célja lenne? Mi lenne a nemiszerve? Stb...

#Harmadik nem #furcsakérdés
2016. jún. 2. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt egy ilyen Star Trek epizód. Enterprise, 2. évad, 22. rész. Nézd meg, egész érdekes.
2016. jún. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszi, megfogom nézni :D
2016. jún. 2. 17:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt a válasz a kérdésedre. Eszerint jól emlékeztem. Indiában bizony sok a kaszt ált férfi. Őket tartják a harmadik neműeknek.

De találtam egy linket olvasd el ezt…



[link]

2016. jún. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán valami olyasmi lehetne, ami a nemiszervének váladékát a nőbe juttatva termékennyé változtatná a petesejtet, így az csak akkor távozna menzesz kíséretében, ha ez a harmadik nem termékennyé tette, de hímivarsejt végül nem termékenyítette meg. Mivel ennek a harmadik nemnek is ugyanoda kéne eljuttatnia a váladékát, valószínűnek tartom, hogy az evolúció az esetében hímvessző-szerű nemiszervet alakítana ki.
2016. jún. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3# Köszönöm a linket!


4# Ez eléggé jó szemlélés, vagy inkább gondolat. Én is gondoltam ilyesmire, de arra is, hogy esetleg az is egy nő lenne, akibe a pénisz való, csak éppen ő csak fiúkat tudna világrahozni, míg a rendes, mai nők csak lányt. Mindenkinek a zöld pacsi megy. :D

2016. jún. 2. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!