Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szereti valaki az anyatejet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szereti valaki az anyatejet férfiak?

Figyelt kérdés

2016. szept. 14. 20:41
1 2 3
 1/22 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Ha igen, akkor adsz? :D
2016. szept. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Most olvastam, hogy a testépítők rendszeresen isszák.
2016. szept. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Férfiként érdekel
2016. szept. 14. 20:42
 4/22 Noren1989 ***** válasza:
100%
Úgy 26-27 éve szerettem.
2016. szept. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%
Ne vegyétek már el a gyerektől a kaját.. Mert a tápszer csak fel futja a kicsiket.. 22 L
2016. szept. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Van akinek van bőven. Pontosan tisztában vagyok vele, hogy sokaknak ha nem csak misszionárius pózban szexelsz, akkor az már perverz és beteges
2016. szept. 14. 20:55
 7/22 anonim ***** válasza:
79%
Persze. Mint ahogy a nők is szeretik az apa tejfölt.
2016. szept. 15. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
100%

Szerintem a legtöbben meg se kóstolják...

Én egy anyuka vagyok. A kisebbik lányom 5 hetes. Apuka a tejcsis cumisüveget sem képes megfogni nemhogy megkóstolni. Pedig olyan az ìze mint a tejszínnek.


Tudja valaki hogy hogyan lehet eljutni olyan online helyekre ahol a mostani őrületnek hódoló testépítők vennének anyatejet?

Nekem rengeteg van pedig sokat eszik a picim (4 hét alatt dupla annyit hízott mint az átlag) és ahol lakunk semmi lehetőség a tejleadásra hogy más babákon segíthessek amiért még egy kis zsebpénzt is adna az oep. Sőt! A gondozott babákhoz eljuttató szervezetnek írtam hogy szívesen oda is ajándékoznám a babáknak a már fagyasztott tejcsit amit viszont nem vesznek fagyasztottan át frissen meg nem tudom adni mert messze lakok.

Az egyik barátnőmnek kevés a teje és a babájának ajándékba küldök mindig fagyasztottat... viszont még így is napi közel egy litert fagyasztok le mellette. Szerettem volna ha babákhoz jut el, de ha valaki fizet érte akkor nekem teljesen mindegy hogy testépítéshez használja vagy akár a fenekére keni :D Heti egyszer Budapestre és Debrecenbe is tudnám küldeni rendszeresen.

Aki tag ilyen csoportokban vagy ismer ilyet az tudna segíteni ezzel kapcsolatban?

2016. okt. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
24%

Én megkóstolnám, ha lenne egy olyan nőm, akivel gyerekeket szeretném és aki szexuálisan izgat.

Szerintem ez fiatalabb korban érdekes... de tényleg. minél előbb!


Amúgy utolsó: te biztos jó férjet, és apát választottál a gyerkednke ha a cumisüveget se fogja meg ?

2. miért cumisüvegből eteted, nem pedig egyből mellből ?!

2016. okt. 18. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
98%

Utolsónak. A nagyobbik lányunkkal a tápszeres cumisüveget odaadta. A tejtől undorodik azért nem adja oda. Egyébként igen, biztos vagyok benne :) Bár mindenkinek csak ennyi hibája lenne mint neki.


Kérdésedre: Nekem a pici nem tud szopizni ezért kapja üvegből. Már az elsőnél is kiderült hogy hiába van nagy mellem túl kicsi a mellbombóm a szoptatáshoz. Vele mellbimbó védővel próbálkoztam (sikerzelenül). Most sajnos császárral született a második és nem csak miattam nem tud, de az újszülött osztályon protokoll szerint cukros vizet fecskendeztek a szàjába napokig. Így hiába próbálkoztam sajnos a szopó reflex már nem volt meg mire vele lehettem. Cumisüvegeket is több félét kipróbáltam mert azon is csak cuppog és folyik össze vissza a szája sarkából a tejcsi... szóval nekünk sajnos ez nem jött össze. Ettől függetlenül személyes sikerként éltem meg hogy legalább most anyatejet kap a pici még ha 3 óránként rá is vagyok kötve a mellszívóra.


Nem tudom felvetődött-e benned hogy biztosan azért undorodik mert nem kívánna (az eleje akár lehet erre utalás abból amit írtál). Lehetséges... de húszon éves vagyok, nem híztam el és egész fiatalkoromban csak pozitív visszajelzéseket kaptam (tini lányként modellkedtem is) noha soha életemben nem voltam magammal megelégedve. Ettől függetlenül persze változok, ahogyan mindenki... nem olyan feszes a fenekem, nem hordok miniszoknyát és tüsarkút is ritkán. Tehát az sem kizárt hogy talán annyira már nem kíván hiszen sok-sok éve együtt vagyunk már. Van nálam a világon jobb, izgalmasabb, újabb... Ha ez összefügg a tejundorával hát legyen. Ettől még jó apának és férjnek gondolom hiszen jóban rosszban mellettünk áll.

2016. okt. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!