Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kezdő travi vagyok! Most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belanusi kérdése:

Kezdő travi vagyok! Most vettem egy sexy tűsarkút! De kis idő elteltével kényelmetlen! A cipőnek kell törni vagy a lábamnak?

Figyelt kérdés
2016. dec. 10. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha gagyi 5-8000ft-os akkor mindig kényelmetlen lesz. Megfelelő méret? Vegyél Scholl talpbetétet.
2016. dec. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mennyi az a kis idő? Néhány perc vagy néhány óra?

És egyébként azért már volt rajtad magas sarkú korábban, vagy ezzel a tűsarkúval akartad kezdeni?

2016. dec. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Üdv a női világba! Xd a tű sarkú mindig törni fogja és fájni fog tőle a lávad + jó kis bügyköd is lehet amit egy idő után csak műtéti uton lehet el távolitani ne viselj magas sarkút nem tesz jót!
2016. dec. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kettőnek. De a tűsarkú alapvetően kényelmetlen, pláne ha előtte csak laposat hordtál. Idővel azért meg lehet szokni, de tényleg fontos a jó minőségű cipő. Az százszor kényelmesebb.
2016. dec. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!