Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Anyajegy=no sex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adigig kérdése:

Anyajegy=no sex?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Azt szeretném kérdezni hogy az alhasamon leműtöttek egy 7 mm-es anyajegyet.Varrták,lekötötték.Orvos nem mondta hogy lehetne ilyenkor szexelni.Szerintetek lehet szexelni vagy inkább nem ajánlatos mert felszakadhat a seb?

2017. febr. 23. 23:10
 1/5 Missi_Key ***** válasza:
81%
most nem birod ki 2 hétig?..inkább bevállalnád h elfertőzöl..amúgy meg miért nem kérdezed az orvost..mi honnan tudjuk milyen állapotú a sebed..
2017. febr. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem ezt kérdeztem hogy mit csináljak hanem azt hogy mit ajánlotok.De azért kösz
2017. febr. 23. 23:15
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Hát én a helyedben kibírnám addig amíg meg nem tudom kérdezni egy orvostól..
2017. febr. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom, ilyenkor tilos sportolni és izzadni is. Szóval a szexet minimum két hétig függesszétek fel. Nekem azt mondta a doki, víz se érheti. (Én nem műttettem le az anyajegyemet, mert túl drága lett volna, de az orvos elmondta, mivel járna. Innen tudom csak.)

20N

2017. febr. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
KérdezőÍ: engem többször műtöttek, aminek van nyoma, plusz a vállamon anyajegy. nem is vagyok topmodell,de sokan szerettek volna...khm.de nem kellettek. 1-2-en meg szerettek, ők igazán, nekik ez nem számított.
2017. febr. 24. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!