Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Meg írjam neki, hogy jól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg írjam neki, hogy jól éreztem magam?

Figyelt kérdés
Tegnap este lefeküdtem egy lánnyal, akivel találkoztunk is előtte, sokat beszélgettünk. Nincs köztünk semmi komoly, ettől függetlenül jó volt. Tényleg jól éreztem magam, de nem tudom, hogy a lányoknak jól esik ha írnak nekik másnap ezzel kapcsolatban . Írjak neki vagy inkább hagyjam, tekintve, hogy nem vagyunk együtt, de vonzódunk egymáshoz. Előre is köszönöm a válaszokat :)

2017. febr. 26. 18:50
 1/6 A kérdező kommentje:
*megírjam
2017. febr. 26. 18:52
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne! Mert, ha nem akarsz tőle semmi komolyabbat, csak d.tatok egyszer akkor nem kell ez a játszma. Jó volt és ennyi. Gondolom ő is élvezte, neked is volt orgazmusod. Szexeltetek aztán ennyi. nem kell megírni neki hogy jól érezted magad! Azt fogja hinni, hogy még du.ni akarsz vagy többet akarsz tőle.


L

2017. febr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ketri ***** válasza:
Ha tudod hogy ő is vonzódik hozzád többként mint barát akkor próbáld meg. De először tapogatózz nálla ezen a téren, légy benne biztos hogy te sem vagy számára csupán barát, akar/szeretne tőlled többet.:) Ha kiderült, és biztos vagy benne, akkor szerintem tiszta utad van. De mérlegelni kell azzal is hogy mi lesz ha 1-2 hónapig meg vagytok aztán ennek vége szakad, és a kapcsolatnak annyi. Nehéz döntés az biztos, de akárhogy döntesz, lesz jó, és rosszvoldala is.:) Írnál kérlek majd nekem, hogy mi sült ki belőle?:)
2017. febr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De neki van baràtnője és még is megcsalta ezzel ismerem.
2017. febr. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:D mi? Nincs barátnőm, nem csaltam meg senkit
2017. febr. 26. 22:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem jártok, még nem kell játszmázni, és lehetsz vele őszinte. Ha jól érezted magadat vele, semmi okod rá, hogy ezt elhallgasd előtte.
2017. febr. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!