Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Ti szeretnétek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szeretnétek olyan pasit aki néha megengedi, hogy lefeküdjetek mással? És még örül is neki

Figyelt kérdés

2017. márc. 25. 08:45
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem ez abszurd faszsag
2017. márc. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
én hagynám.. ha megvan engdve sosem tenné meg mert nem izgi :D
2017. márc. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem abszurd! Legfeljebb nem általános.

Sok kapcsolat MŰKÖDIK így!

(Azért mert te nem tudsz róla, azért még lehet ez is egy párkapcsolati forma!)

2017. márc. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Abszúrd ellentéte. Én 1 ember vagyok, nem több száz. Ezért engedem meg minden kapcsolatomban, lefeküdjön mással szerelmem... hisz.. ez olyan, mint evés.

És am... mi az higy megengedni v nem engedni, mutass bármit, ami nem enged nekem meg valamit. Én, én vagyok.


20f

2017. márc. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, van ilyen. Ízlésről nincs értelme vitatkozni. Egy régebbi kapcsolatomban meg tudtuk beszélni azt, hogy hosszabb távollét esetén lehetőség van diszkréten más pasival is szexuális aktust létesíteni. Utána amikor találkoztunk részletesen megbeszéltük a dolgot. Nem volt bűntudat, nem kellett szakítani.

Ha nem muszáj ne pontozzatok le az őszinteség miatt. A kérdésre feleltem, nem kértem, hogy bárki értsen egyet velem.

2017. márc. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni azt, hogy ha valaki szeret, az ezt "megengedi". Az már akkor nem szerelem, és még ha örül is neki, akkor elég nagy baj van az agyával és a lelkiállapotával.
2017. márc. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Attól, mert te valamit nem tudsz elképzelni, attól még az normálisan működhet - és pl. a mi esetünkben - működik is!

És maradéktalanul boldogok vagyunk!

2017. márc. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már hogy ne szeretnének, főleg egy hosszabb kapcsolatban.
2017. ápr. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!