Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha neki csak szex kell, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha neki csak szex kell, de tudja, hogy nekem szerelem, akkor miért talál mindig vissza hozzám?

Figyelt kérdés
Fél éve ismertem meg a fiút, akkor kavartunk kicsit, ő mondta, hogy nem akar velem járni, viszont (mivel szűz vagyok) felfoghatnám ezt tapasztalatszerzésnek (ergo lehetne köztünk testi kapcsolat). Én szerettem volna komoly kapcsolatot, de felsorolt egy rakás érvet, hogy ő miért nem fog velem járni (mert egyetemista és a tanulásra kell koncentrálnia, mert neki egy magabiztos lányra lenne szüksége, mert nagyon vonzom, és nagyon édesnek és gyönyörűnek tart, de nem érez irántam semmit amit egy kapcsolatban kellene, és nem megy bele úgy egy kapcsolatba, hogy tudja, hogy az első adandó alkalommal megcsalna, mert nem bírna magával), jól összevesztünk, gondoltam, hogy akkor ezt itt le is zártuk, nem kerestem, viszont ő valahogy mindig visszatalált hozzám, ha mondjuk egy helyen buliztunk akkor odajött, puszit adott az arcomra, megdícsért, hogy milyen csinos vagyok, stb. de ezek után is volt még pár veszekedésünk ugyan abból az okból kifolyólag. Én nagyon sokat gondolkodtam rajta, nagyon hiányzott folyamatosan, egy hónapja egy bulin megint összefutottunk, és utána átmentem hozzá. Nem feküdtünk le, de történtek dolgok... Elég bensőséges volt az egész, végig a szemembe nézett, olyanokat mondott, hogy ő is szokott rám gondolni, amikor aludtunk akkor végig hozzámbújt, de az után az éjszaka után megint nem keresett, majd most pár napja írt nekem, hogy mi újság, és kérdezte, hogy ugye nem éreztem soknak a múltkorit és nem bántam-e meg, hogy átmentem hozzá. Beszéltünk egy órácskát, aztán azóta megint nem írt. Én egy jó embernek tartom magam (nem akarok nagyképűnek tűnni, tényleg nem azért mondom), de mindenki azt mondja, hogy szerintük értékes vagyok, és azt hiszem, hogy megszerettem ezt a fiút, és szeretném, ha legalább kicsit megismerne jobban, és észrevenné, hogy nem biztos, hogy arra vágyom, hogy szórakozzanak velem... Az első perctől ahogy megláttam, csak őt akarom. Hogyha tudja, hogy én többet szeretnék, akkor miért nem hagy békén? Hogyan tudnám ezt vele úgy megbeszélni, hogy ne vegye támadásnak és kezdjen el megint veszekedni? Írjak neki én? Lehet, hogy arra vár, hogy én keressem őt? Lehet ebből szerintetek kapcsolat?

2017. ápr. 23. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy te tobbet akarsz de o nem. Kivan teged szexualisan ilyenkor "kicsit szerelmes" lesz de ez csak az irantad erzett vagynak koszonheto. Egyebkent meg ne hagyd h jatszon veled.
2017. ápr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
esélytelen, csak testileg akar
2017. ápr. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ostoba naiv vagy! És ribi is amiért átment hozzá! Engem messzire kerűlj el!
2017. ápr. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Te pedig egy intelligens ember vagy. Elmesélem akkor, hogy még most este beszéltem vele és megkértem őt, hogy ne keressük egymást többet, mert ez nekem így csak rossz, és nem szeretném ezzel "emészteni magam". Így normálisan le tudtuk zárni. Kicsit most rossz, de igyekezni fogok elfelejteni és a jobb dolgokra és emberekre koncentrálni, mert ugye egy ostoba, naiv ribi vagyok, igaz, kedves utolsó? :)
2017. ápr. 24. 00:43
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem hagy békén, mert látja rajtad, hogy bejön neked, és bízik benne, hogy kihasználva ezt (és a reményeidet az iránt, hogy egyszer még kapcsolatban lehettek) megfektethet párszor. Szerintem tök egyértelmű.:D

Helyes, hogy lezártad vele a dolgot, már csak arra kell figyelned, hogy tökmindegy, hányszor keres meg a későbbiekben (mert benne van a pakliban, hogy meg fog), te mondj nemet minden egyes alkalommal.

2017. ápr. 24. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy útjára eresztetted, biztos most rossz, de a kevésbé rosszat választottad. Én hagytam magamat anno emészteni és hülyíteni, utólag végig gondolva nem ért annyit a lány, így is 1,5 évet dobtam ki rá, sokkal rosszabb volt mintha az elején elengedtem volna.
2017. ápr. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A lyukad miatt,fogadd már el ,hogy nem szerelmes!! Ingyen lyuk vagy neki ennyi,ezért megy vissza!!
2017. ápr. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!