Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek egy nő nézhet ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy nő nézhet ki bárhogyan, akkor is talál magának pasit egyéjszakásra vagy van egy határ, ami alatt már nem kell senkinek?

Figyelt kérdés

És szerintetek mennyire vannak jobb helyzetben,mint a férfiak?

A nőknek vagy a férfiaknak egyszerűbb alkalmi partnert találni?


2017. máj. 29. 02:03
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Aki keres talál.

Alkalmi partnert több férfi keres,a nők jó része inkább kapcsolatot keres.

2017. máj. 29. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Nőnek egyértelműen könnyebb szerintem.
2017. máj. 29. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A szomszéd településen van egy rettenetes nő, rengeteg alkalmi partnere volt, aztán szerzett közülük egy komoly kapcsolatot is.

50 év alatt kb nincs az a nő, aki ne találna.

2017. máj. 29. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Van olyan szint mind ket nemnel ami alatt mar nem:D bar ferfiaknal kerdes az is hogy mennyit ivott ha iszik:D
2017. máj. 29. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

bárhogy kinézhet a nő mindig talál magának alkalmit.

100x könnyebben mint egy pasi

2017. máj. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ahogy mifelénk mondják: nincs csúnya nő, csak kevés alkohol:D
2017. máj. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy nő sokkal de sokkal könnyebb helyzetben van ilyen szempontból, sokkal könnyebben talál egyéjszakásra...

Csak ha abból indulunk ki, 10 független ffi-ből mondjuk 9 simán benne van ilyenben,

10 független nőből 9 csak és kizárólag komolyban gondolkodik...

2017. máj. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azért szerintem a legtöbb normális (agyilag és kinézetre) férfi nem adja lejjebb 5-nél:


[link]


Én bevallom már szexeltem 5-ös lánnyal, pedig férfiban 7-es vagyok.

Viszont el tudok képzelni tényleg olyan lúzer, ronda, szerencsétlen srácot, aki dugna akár 4-es nővel is. Alatta őszintén nem hiszem, de cáfoljatok meg.

2017. máj. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8-as linkje az nagyjából igaz, 5 vagy afelett szerintem józan pasit is bárki fog magának. A 4-nek a részegeknél van esélye, 3 vagy alatta esélytelen mindenhogyan.


Férfiaknál csak 8 fölött van esélye, kivéve ha gazdag és kőbunkó, akkor 3 fölött bármikor.

2017. máj. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kinézet egy dolog, a stílusa az ami feldobja a csajt. És igen, van az a csaj, aki nem tud találni pasit, még akkor is ha kirakja a hirdető táblát a nyakába.
2017. máj. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!