Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha egy férfi 20 felett szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi 20 felett szűz az miért gáz?

Figyelt kérdés
Sokat olvasgattam itt és ha egy nő 20 éven felül szűz ő pl érték egy férfi miért nem lehet az? Tudom a nőknek egy tapasztalt pasi kell nem az aki össze vissza bénázik..de ha belegondolunk mindennek lehet oka hogy az a srác miért szűz pl nem találta meg az igazit vagy csúnya!És kiváncsi vagyok hogy ha ti lennétek ennyi évesen szűzek és férfiak lennétek ti gáznak éreznétek ezt? nők válaszát is várom..bár nem lepődök meg az érdekes válaszokon sem..

2017. jún. 7. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:

en 20 feluli szuz/f fiu vagyok es szerintem nem gaz....

fizikailag jelenleg atlagos vagyok (DE alacsony)

Inkabb psihikai okokbol nem kezdtem el , talan felek, meg gyermekkori traumak is hozzajarulnak, erossen gatlasos vagyok, es borzasztoam erzekeny oly modon hogy ha az erzelmi vilagomat megalazzak vagy eltunok a helyszinrol vagy agreszivan visszatamadok

2017. jún. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Választ erre a kérdésre nem tudok neked adni, de azt elmesélhetem, hogy miért vagyok én még mindig szűz és miért nem volt még barátnőm sem. Én introvertált vagyok és félénk, tehát én egy, maximum két ember társaságában tudok lenni. Ha már többen vagyunk, például egy buliban, feszült leszek és ingerlékeny, teljesen kimerít. Általános- és középiskolában kimaradt az ismerkedés, mert nem jártam el sehová sem szórakozni, és az osztálytársaim is mind fiúk voltak. Egyáltalán nem tanultam meg, hogyan kell egyáltalán lányokkal beszélni.


Aztán most tartunk ott, hogy 23 éves lettem. Abszolváltam az egyetemen, elhelyezkedtem dolgozni. Így most egy napom úgy néz ki, hogy reggel fél 7-kor kelek fel. Arra van időm, hogy felöltözzek, de rögtön indulnom is kell, hogy 8-ra beérjek. 17:30 körül érek haza. Államvizsgázni fogok, tanulnom kell, mert szeretném végre befejezni az egyetemet. Másnapra össze kell készítenem valami ebédet és reggelit. És már este 8 óra van. Ekkor megyek el zuhanyozni majd aludni, hogy másnap reggel fel bírjak kelni. Ja, és önmagamra sem volt idő, nemhogy másra.


Ráadásul az életemet valamiért úgy érzem, hogy nem más, mint véget nem érő célok sorozata. Most meg kell maradnom pályakezdőként a cégnél. Szereznem kell saját kocsit, aztán házat, szakmailag folyamatosan fejlesztenem kell magam, mert kiesek a munkaerőpiacról, stb.

2017. jún. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2

En is hasonlo helyzetbe vagyok/voltam mint te

Csak 1 szemely tarsasagaban tudok szocializalni, maskepp nem erzem jol magam

Jartam egyetemen 2 evet 3-bol, de felbenhagytam bealltam melozni egyszeru munkat vegzek , letelik a nap hazamegyek bekapcsolom a PC-t es cseszek a vilagra, a vilag pedig ram

Nem is jarok ki a hazbol csupan bevasarlas alkalmaval

baratnorol meg almomban sem merek gondolni

2017. jún. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#2-es

Dettó, én is így vagyok 26 évesen. Mások azt mondják rólam, hogy jól nézek ki, de full introvertált vagyok és nem merek nyitni kifelé és ez elég nagy gáz. :\ :D

2017. jún. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon nem mindegy,hogy miért szűz még az illető.Ha valaki csúnya vagy valami más miatt valahogy senkinek sem kell,pedig szívesen elveszítené ő érezheti gáznak.Ha valakinek a saját döntése(itt nem arra gondolok,hogy"jajj nekem úgysem jönne össze ezért nem akarom")az szerintem nem érzi gáznak.Pl,ha egy csaj az esküvőig akar várni.De azt nem tudom elképzelni,hogy egy fiú azért legyen 20 fölött is szűz,mert még nem találta meg az igazit.
2017. jún. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!