Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Olyan férfi erényövet szeretné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan férfi erényövet szeretnék ami nagyon kényelmetlen?

Figyelt kérdés
Olyan erényövet szeretnék a szado/mazo játékinkhoz, ami a pasimnak nagyon kényelmetlen szúrós, szorítja a heréket... Ilyesmiben tud valaki segíteni valakinek eladó, vagy tud linket, vagy az erényöv nevét. Olyat szeretnék ami egyész péniszes szóval nem csak egy egyszerű kis karika de bármilyen ötletnek Örülök?

2017. jún. 14. 13:07
 1/10 anonim ***** válasza:
2017. jún. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Én ilyet ajánlok nektek:


[link]


Ez teljesen elzárja a farkát, húgycső katéterje is van, ami szintén nagyon jó főleg hogy lefelé íves, az análgolyó pedig szintén nagyon hasznos, mivel folyamatosan izgalomban fogja tartani a prosztatája által. Így viszont annál kényelmetlenebb lesz az erényöv viselése, mert folyamatosan fel akar állni a farka, de nem tud, mert még a katéter is benne van. :) A katéter vége nyitható, így pisiléshez nem kell kivenni, egész nap lelakatolva tarthatod. :)

2017. jún. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan erényövek, amiknek a felületét elöl, a makkot fedő résznél, belülről tüskék borítják. Ezek alapból nem érik el a péniszt, szóval normál körülmények között nem okoznak gondot, észre sem veszed. Viszont ha ágaskodni próbál, akkor nemcsak simán nekifeszül az erényöv falának, ami persze szintén kényelmetlen, de kicsit lehet játszani így, 1-2 centit mondjuk lehet nyerni vele. Ennél a tüskés változatnál a legkisebb elkalandozás hatására is gyakorlatilag felnyársalod saját magadnak, ráadásul pont a legérzékenyebb részébe fog beleállni az összes tüske. Szóval itt tényleg azonnal visszalankad, illetve végig garantáltan a lehető legkisebb, abszolút nyugalmi állapotban marad.
2017. jún. 17. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Bármilyen ötlet érdekel!#3 tudnál linket küldeni?
2017. jún. 19. 20:40
 5/10 anonim ***** válasza:

Én egy ilyesmit próbálnék ki a helyedben:

[link]


De hosszútávon semmi olyat nem ajánlok ami szúrós vagy szorítja a heréket! Ezek csak rövidebb játékokhoz valóak, a folyamatos hordásra csakis normális, "kényelmes" erényövet javaslok.

2017. jún. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm 5 ös a választ! én ennél sokkal durvábbat szeretnék neki, mazoista és ezt élvezi én meg azt ahogy szenved ezért szeretnék neki valami durvábbat venni, olyat am,i szúr, kényelmetlen, teljesen elzárja a farkát, húgcső katéteres, análgolyó ami folyamatosan izgatja miközben az erényövet viseli! neki nem kéne folyamatos hordásra, mert arra van egy másik! akinek még van ötlete linkeljen vagy írjon! köszönöm a segítseget!
2017. jún. 21. 09:33
 7/10 anonim ***** válasza:

Sajna link nincs de:ultimate male lock down sistem.

Azt kombináld kattérel.

Vagy szödezd egy deszkához az is fáj és sokkal olcsóbb...

2017. aug. 18. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Szia! Ha esetleg még mindig keresel a olyan erenyovet, ami nagyon kenyelmetlen én tudok javasolni valamit. Ugyan nem erényöv , de szerintem annál jobb.


[link]


Nekem elég gyakran kell viselenem, néha még éjszakára is. Eléggé meg tud szenvedtetni.

2019. szept. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 Ez valami csoda. De vérezni nem szoktál tőle? Éjszakára brrrrr :) és utcán is hordod egyébként? ijesztő belegondolni, mi lenne, ha valaki izomból golyón rúgna az utcán, miközben ezt viseled. :)
2019. nov. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Kisebb seb néha van, de nem verzős. Igen, éjszaka, napközben, utcán is hordom. Elég jó fegyelmező eszköz.
2019. dec. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!