Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek a nők hány %-nak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a nők hány %-nak lehet körülbelül az átlagnál nagyobb, kilógó kisajkai? (salátapunci)

Figyelt kérdés
Volt néhány szexpartnerem,és én azt figyeltem meg,sajnos,hogy ez elég ritka adottság. És sokan még szégyellik is. Pedig az a kevés akinek ilyen volt, és alkalmam nyílt kényeztetni,nagyon imádtam,nagyon felizgatott és tetszett,mondhatni rabja lettem ennek a fétisnek. /F
2017. júl. 29. 11:55
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
62%
Sziasztok! Ne vegyétek sértésnek hölgyeim ezt mondta minden munkatársam és igazuk van. Nagy pina kis lukkal. Speciel a hölgy érdekel ha nemiségről van szó de ha arról van szó az csak korona a fejen esetleg a torta habján a meggy...nyami...
2017. aug. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem teljesen mindegy hogy baba vagy salatas. Kivanja a farkamat es legyen igenyes :)
2017. szept. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
88%
Pasi szemmel a saláta a legizgatóbb. ;)
2017. szept. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 A kérdező kommentje:
Egyetértek a #13-as válaszadóval! :-) #pacsi
2017. szept. 21. 16:14
 15/55 anonim ***** válasza:
86%
udv! remelem nagyon keves no mutteti meg magat ez miatt! mert az is jozzatartozik a testukhoz. es azzal eggyutt tokeletesek! egyebkent ha kilog kilatszik annal izgatobb gyonyorubb. es en is azt imadom.
2017. szept. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 naxoo ***** válasza:
74%
Nekem volt egy partnerem iszonyat hamburger volt neki :D de abba lehetett pakolni dögivel :D
2017. szept. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is ilyen van :D Régen nem szerettem (mondjuk műttetni eszembe se jutott volna akkor se), aztán találkoztam a párommal, aki odáig van érte és most már én is megszerettem. :) Én ilyen vagyok, miért változtatnék rajta? Hozzám tartozik, ettől vagyok "különleges" :D Ráadásul én is azt tapasztalom, hogy sok lánynak ilyen, és sok pasi nyilatkozik úgy, hogy nem zavarná, sőt! Így meg már pláne eszembe se jutna, mert bár csak a barátom véleménye számít, de azért jó tudni, hogy más se undorodna tőle :)
2017. okt. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
80%

Nekem az van

Nem n€zegetek azázalékokokat.

2017. okt. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
60%
úgy olvastam h 57% (2016-os adat, KSH)
2017. okt. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is olyan 11 éves korom óta :)
2017. nov. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!