Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek a nők hány %-nak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a nők hány %-nak lehet körülbelül az átlagnál nagyobb, kilógó kisajkai? (salátapunci)

Figyelt kérdés
Volt néhány szexpartnerem,és én azt figyeltem meg,sajnos,hogy ez elég ritka adottság. És sokan még szégyellik is. Pedig az a kevés akinek ilyen volt, és alkalmam nyílt kényeztetni,nagyon imádtam,nagyon felizgatott és tetszett,mondhatni rabja lettem ennek a fétisnek. /F
2017. júl. 29. 11:55
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is ilyen van és bovem nem engedem, hogy ez feszelyezzen barmiben is. Soot, a mellem is kisse log es nagy a bimbom... nem kaptam meg ilyen miatt kritikat sosem.  atlagot nem tudok neked irni.
2017. nov. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
100%

Az exemé alapjában véve babás, majd nyalás, aktus után lesz neki "salátás". Imádtam.


21F

2017. nov. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
68%
Undorító a plasztikázott punci ajkak nélkül,olyan mint egy nyílt seb. :)
2017. dec. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
79%
Matematikai szemlélettel nézve kb. a felének, vagy valamivel kevesebbnek, különben hogy jönne ki az átlag amitől számítjuk a nagyobbat és kisebbet.
2017. dec. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
80%

Nekem is eléggé kilóg sajnos már vagy 11-12 éves korom óta. Nem igazán szeretem, de a páromat szerencsére nem zavarja :) Viszont ez a salátapunci szó olyan nem is tudom...viszolygok tőle kicsit, nem lehet máshogy hívni? :D

22L

2017. dec. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
68%
Én még egy lánnyal sem találkoztam, akinek ne "babapuncija" lett volna. Pedig tetszene, ha valakinek jó nagy és húsos kisajkai lennének (persze legyen mellé csinos a lány).
2017. dec. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
79%
Nekem az van, sosem zavart, a fiúk mindig dicsérték..:D igazából eszembe sem jutott soha, hogy ez zavarjon. Mondjuk valahol olvastam, hogy akkor tényleg kell műteni, ha már akadályozza az embert szex közben, meg begyullad valamiért... de ez gondolom a ritkább eset
2017. dec. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
82%
69%
2017. dec. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
79%
22,35 százaléknak saláta puncijuk van
2018. márc. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
97%
Hellou! En 32 éves nö vagyok. Kisebb vita soran a velem egykoru pasim ( tobb eve egyutt vagyuk ) elmondott minden fele tag pin..junak... Tag pics..unak.. Jo sokszor. Gyulolom magam, amiert ilyen selejtesnek szulettem. SOHA egy jo szt senkitol nem kapok... Volt mar par pasim, soha semelyik nem dicsert meg. Engem eddig nem zavart, bugyit, nadragot gond nelkul viseltem. De amikor jobban megneztem magam, hat tenyleg undorito!! Barna, nagy kilogo szemerem ajkak... Persze, ha rendesen felizgulok, tagulok, de melyik nö nem?! Szag, illat NUKU! Rendkivl igenyes vagyok! Fiuk, lanyok, keresre kuldok egyik nap kepet a puncimrol, kerek oszinte velemenyt! Tenyleg undorito??!! Akkora egy sz@rnak latom magam.... Ennyire elkepzelhetetlen... Egy kapcsolatban.... Ha egy nönek kisse jobban ilognak a szemerem ajlaki???? Mutetre nekem nincs 300 ezer ft.-om. Nos??
2018. márc. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!