Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Volt már valakinél olyan, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holhos_dalma19 kérdése:

Volt már valakinél olyan, aki terhességi tüneteket produkált, de nem volt terhes? Mi lehet az oka? Ma is csináltam tesztet, negatív lett. Fogamzásgátlót szedek. Menstruációm nincs.

Figyelt kérdés
2017. aug. 24. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Létezik az ún. álterhesség. A menstruáció elmarad, az elején hánysz is, az étvágyad és a pocakod megnő, mégse vagy terhes a falunkban is volt ilyen egy nőnek évekkel ezelőtt. 30/ffi
2017. aug. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem tudom nődokinál voltál-e, de a ciszták illetve pajzsmirigy (hormon) probléma miatt is lehet. Húgomnál cisztáktól vannak ilyen tünetek, nekem pajzsmirigyprobléma miatt, ami a tünetek miatt derült ki. Mik a tüneteid?
2017. aug. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mellfajdalom,meg kicsit sotetebb erek a mellbimbo udvaron,bar nem latom sotetnek az udvart(Nem tudom lehet e hormonalis problema)hasfeszules,neha derekfajas meg neha szurkal a petefeszkem hol mind a ketto hol felvaltva.
2017. aug. 24. 15:13
 4/7 A kérdező kommentje:
Vannak ho hullamaim is,neha ugy erem magam mint aki lazas,de nincs lazam es raz a hideg.
2017. aug. 24. 15:18
 5/7 A kérdező kommentje:
Mitol lehet?
2017. aug. 24. 16:01
 6/7 anonim válasza:

#2

Hát szerintem a ciszta a legvalószínűbb, de ez mindenképpen női szervekkel kapcsolatos. Menj el orvoshoz, minél előbb, hogy kiderüljön mi a gond és az ne romoljon tovább. Jó egészséget! ☺

2017. aug. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon ugy erzem magam,hogy terhes vagyok.Bar tegnap a tesztem negativ lett.Keves vizeletbol is kimutathato?
2017. aug. 25. 15:35




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!