Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nők, lányok! Ha Facebookon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok! Ha Facebookon ismerősnek jelöl titeket egy számotokra helyes fiú/pasi aki bejön nektek, visszaigazoljátok az ismerősnek jelölést, ha nem ismeritek őt?

Figyelt kérdés
A válaszban mellékeljétek a korotokat is! Köszi. :D
2018. jan. 18. 03:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem

35

2018. jan. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi közös ismerősünk, akkor kizárt. 19
2018. jan. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

off: minek nekik bejelölni, ha Fb-n bejelölés nélkül is lehet csetelni, én soha nem jelölök be lányokat, ha Fb-n próbálok ismerkedni, csak ráírok, ha írja, egyedülálló.

30/férfi Bocs az offért

2018. jan. 20. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Viktóriaa20 válasza:
51%
Csak ha jól néz ki:)
2018. febr. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
25%
Igen, ha nedvesíti a puncit, miért ne :3
2018. febr. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Először írok nekk, hogy minek köszönhetem a jelölést, aztán ha teljesen őszintén elmondja a szándékait, esetleg randira szeretne hívni, akkor természetesen visszajelölöm!

Semmi kivetnj való nincs ebben!


A fentebb említett véleményem csak abban az esetben történhetne meg ha szingli lennek. De nem vagyok.


24/N

2018. márc. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

biztos hogy nem.

még azokat az embereket sem jelölöm vissza, akikkel 1-2 alkalommal már esetleg beszéltem akár személyesen is , de nincs különösebben kapcsolat köztünk, és nem tartom a barátaimnak őket.

2018. márc. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!