Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hetero lányok? Vélemény?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero lányok? Vélemény?

Figyelt kérdés

Ha egy férfi pénzt adna azért hogy foglalkozz a barátnőddel, s végig nézné? Tudom tudom 'hetero lányok nem foglalkoznak nővel'. Bevállalnád?


Csók?

Tapi?

Aktus?



2018. jan. 18. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Simán benne lennék. Végignézhetné ahogy megkérdezem a barátnőmet, hogy telt a napja, mi újság a pasijával. Elmennénk vásárolgatni, beülnénk valahová ebédelni és beszélgetnénk. Mondjuk úgy 15 millióért óránként benne lennék ilyesmiben.


Azt meg keresd ki a gúgliból, mit jelenet a csók, tapi és aktus.

2018. jan. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Max egy idegen lánnyal, ha jó a pénz, és a pasi ki van kötözve. :p


De barátnőmmel nem, nincs az a pénz.

2018. jan. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Az a baj, hogy nincs is barátnőm. Jobban csípem a férfitársaságot.

De ha lenne, akkor sem lenne az a pénz, amiért hozzányúlnék úgy.

Csókolóztam már egy ismerős csajszival, de akkor piásak voltunk. De ezen túl nem mennék.

2018. jan. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De miért pont a barátnőmmel? Miért ez a mániája a pasiknak?? Értsétek meg, hogy a barátnőinkkel nem szeretnénk ilyen helyzetbe kerülni... még azok sem, akik egyébként vonzódnak a nőkhöz.
2018. jan. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel Bi vagyok lóvénélkül is simán.
2018. jan. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan barátnőm akivel azt mondanám,hogy oké nem jelent gondot mert szimpi is :) 36N
2018. jan. 19. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!