Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tinderen milyen profilok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen milyen profilok a nyerők? Tudtok ilyen történeteket, hogy mondjuk haverotok macskával pózol, vagy akármivel és jönnek rá a matchek? Nekem alig jön valami. Kb 200/1

Figyelt kérdés
2018. jan. 18. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez a macskával pózolás egyébként jó, bár még hatásosabb egy kutyával. :D
2018. jan. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pózolj medvével! Az is állat.
2018. jan. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Detto, akivel matchelek, az sem ír vissza, pedig normálisan viselkedem.
2018. jan. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nálam se nagyon irnak vissza. Először azt hittem, hogy mivel túl sok lányt jelöltem, a kereső algoritmusok hátrébb dobtak, ezért elkezdtem jobban válogatni tényleg csak a legcukibb visszafogottnak tuno csajokat jelöltem vissza, de igy sem lett tobb match.

Most, mivel a tinderen ahogy elnézem egy hatalmas tömeg van és valószinuleg hasznaljak is, nagyon nagyon kivancsi lennek ra kik azok a menőjenők akiknek ez rendszeresen bejön.

2018. jan. 18. 15:20
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

1: szuper kép, akár photoshoppolt, akár profi fotós készített, tökéletes haj, tökéletes ruha, ahol te szuper előnyös vagy. az állat (kutya, ló, bármi) és a hobbi (túrázás, szörfözés, síelés) plusz előny, jobb mint a négy fal közötti selfie


2: 2-3 másik fotó, hogy lássák sokszínű vagy, ezek lehetnek hobbik vagy kalandok, amik sokat elmondanak rólad. mindenütt mosolygós, megnyerő, szimpatikus kép, ha társaságban vagy az sem rossz, mert sokan selfiznek "jajj de jól érzem magamat" képet, és amúgy meg tök egyedül vannak, nulla barátság.


3: egy rövidke, mosolyogtató szöveg rólad, max 3 mondat, cél egy mosoly kicsalása a lányból, semmi feszült "nagyon keresek már végre egy rendes lányt" szöveg.


utána megy minden magától


engem fotóztak esküvőn profik öltönyben, az lett a fő képem (pedig nem vagyok nagy szám), mellette néhány kép nyaralás és utazásról és kismillió csaj visszajelöl, úgy hogy én sokat válogatok.

2018. jan. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ló ! Legyen rajta ló. 😂 Legalábbis nálam az már hatalmas előnnyel indul,aki szereti a lovakat.
2018. jan. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, lesz rajta ló, meg öltöny. Mosolyogtató szöveg alatt mit gondolsz?
2018. jan. 18. 17:15
 8/8 anonim ***** válasza:
követem
2018. jan. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!