Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Azok akik vadul szexelnek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok akik vadul szexelnek, vadul szeretik csinálni, mitől vad nálatok a szex? Miket csináltok, amitől az annak nevezhető?

Figyelt kérdés

2018. febr. 5. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
bakker, te tuti nem vagy 18...
2018. febr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gyerekek, ez a kommentelő az oktatási rendszer hibája. Ezért érdemes tanulni, hogy ne legyen ennyire rossz a szövegértelmezésetek!
2018. febr. 5. 19:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálunk akkor vad a szex amikor a barátommal nem csókolózunk sokat (vagy egyáltalán nincs csók) nincsen simogatás,puszik és semmi "kedvesség" "finom" mozdulat abban amit csinál velem. Ilyenkor gyorsan csináljuk és kutyapózban vagyunk vagy rajtam fekszik. A lényeg,hogy mindig ő irányít és gyors a tempó. Szorongatni is szokott. A derekam,vagy a fenekemet markolja ami abban a szituban fáj is picit,de izgató is. A hajamat nem szokta húzni csak belemarkol. És harapni is szokott,de csak kicsit. Nagyon szeretem különben...amikor vad. Mert annyira magától jön és ösztönös. Mi már szavak nélkül értjük egymást és nem ijedek meg ha csak nekem esik és neki lök a falnak vagy az ágyra dob és rám ugrik. Volt amikor hátra csavarta a kezemet és úgy csókolt meg. Aztán azonnal vetkőzni kezdtünk. Gyorsan,gyorsan. Azt is megtapasztaltam,hogy ilyenkor a barátom picit elveszíti a fejét és kicsit mintha inkább magára gondola,önző. Olyankor nagyon eszelős tud lenni és teljesen más arcát mutattja. Imádom. De nekem a lágyabb romantikus szex jobban tetszik,mert az nagyon bensőséges és kielégítőbb számomra. :)


L

2018. febr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Például mikor szájbadug, belemarkol a hajamba, vagy húzza a hajamat.

Elfenekel,vagy erősebben markolja a fenekemet.

De olyankor én is szoktam az övét markolni, ütni is, meg erősebben húzom magamra.

2018. febr. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!