Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szexeltetek már 10 emeletes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltetek már 10 emeletes ház tetején?

Figyelt kérdés

Milyen volt, illetve hogy jutottak fel oda?

Random házban felmentetek a legfelső szintre és megnéztétek, hogy nyitva van-e?

Nem féltetek, hogy míg kinn vagytok rátok zárják?



2018. febr. 10. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Helikopterről érkeztünk.
2018. febr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Még 11-12 éves korom környékén egy barátommal felmentünk az egyik újpesti panel gépházához (a 11. emeletre), ahol résnyire nyitva volt a kijárati ajtó. A tetőn 2 csaj napozott egy szál bugyiban. Nem vettek minket észre. Bár szerintem akkor láttam először élőben női melleket, de a magaslat egyáltalán nem izgat. Szerintem semmi pluszt nem ad. :)
2018. febr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Tetőn nem, de a legfelső emeleti fordulóban a gépház ajtajánál már igen.
2018. febr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Deflohelp ***** válasza:
100%
Szex közben sokszor jártam már a fellegekben, de ház tetején még soha.
2018. febr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Én csak orálisan kényeztettem ott a barátom, szex nem volt.

Panelben lakott, és ki tudtunk menni a tetőre.

2018. febr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Én eddig csak recskáztam, és csak 4 emeletes volt. :D Ahol egy ideig laktam a legfelső szinten lakók kaptak kulcsot a tetőhöz, de igaziból nem használta ki senki hogy kimehet, én meg akartam egy kis változatosságot. Egyébként nagyon jó érzés hogy egyszerre vagy egy tök forgalmas helyen, de a tetőn mégsem fog észrevenni senki. Rendszeresen feljártam a tetőre és meztelenül napoztam, csak sajnos már elköltöztem onnan.
2018. febr. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Tüzijátékot szoktam nézni a tizes tetejéről és hihetetlen de érzed hogy mozog az épület. Amúgy pedig elképzeltem milyen lehet ott szexelni, és pontosan én is attól féltem hogy ránkakatolhatják a zárat. Egyébként izgi lenne.
2018. febr. 14. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MolotovPunk ***** válasza:
100%
Ott még nem.Annak idején sörözni meg nézelődni jártam fel a tízemeletes tetejére. :)
2018. júl. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!