Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem tudom élvezni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom élvezni a dolgokat?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátomat, nem arról van szó, de mégsem vagyok képes engedni hogy hozzám érjen odalent. Ő már többször elélvezett általam, és szerette volna viszonozni, viszont én nagyon félek attól, hogy nem fogom tudni élvezni. Mindig is voltak ilyen problémáim szerintem, mert valószínűleg máshogy is maszturbálok mint más lányok, azért, mert többre van szükségem. Nem szeretném hogy csalódjon, mert mindig nagyon próbálkozik hogy én is jól érezzem magam a petting közben, de valószínűleg velem van a baj. Túl érzéketlen lehetek, mert sokminden abszolút nem vált ki belőlem semmit, vagy maximum egy kicsi jóérzést, de közel sincs az orgazmushoz. Ezért nem is akarom neki hagyni hogy hozzám érjen, mert lehet hogy minden igyekezete ellenére nem vált ki belőlem semmit. Mit kellene csináljak? Van bárki is aki hasonló problémával küzdött?

L



2018. febr. 11. 22:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Irányítsd a kezét, mutasd neki hogyan csinálja, hogy élvezzed. Beszéljetek sokat a témában, ne tartsd meg magadnak ezt. Add a tudtára, ha szeret, megérti és minden erejével azon lesz, hogy segítsen neked.
2018. febr. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"Ezért nem is akarom neki hagyni hogy hozzám érjen, mert lehet hogy minden igyekezete ellenére nem vált ki belőlem semmit."


Az egyetlen baj, hogy túlságosan rá vagy pörögve a témára. Csak feküdj le, és hagyd, hogy a barátod kényeztessen. Nem KELL orgazmussal végződnie egy-egy ilyen pillanatnak. Csak élvezd.


Szerintem egyébként az is probléma, hogy túlságosan hozzászoktál a saját kezedhez, és emiatt nem elég intenzív érzés, amit a barátod csinál. Állj le a masztival. Mutasd a barátodnak, mit hogy csináljon. Beszélj hozzá közben.

2018. febr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Annyi baj van csak, hogy én magam sem tudom hogy mit csináljon. Abszolút ötletem sincs hogy hogyan kéne segítenem neki abban, hogy segíthessen nekem. 😅

2018. febr. 12. 22:16
 4/14 anonim ***** válasza:
Pedig egyszerű. :) Ha elkezd izgatni, úgyis érezni fogod, hogy min kellene változtatnia. Próbáljátok meg lassabban/gyorsabban. Nézzetek utána pár technikának a neten. A sok baromság között néha lehet értelmes dolgokra is bukkanni. :D
2018. febr. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
19%

Mit nem engedsz te hogy megfogja a csiklód és simogassa 2 ujjal a hüvelyed?

És miért, talán leszbikus vagy, vagy inkább kamu kérdés?

2018. febr. 14. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen, képzeld, azt nem engedem, sőt, még azt sem, hogy megérintsen, sőt azt sem, hogy lásson ott. És képzeld, nem vagyok leszbikus, csak vannak olyan emberek, akiknek ez nem megy így egy csapásra. Az írásképedből ítélve te nem ezek közé az emberek közé tartozol. De én igen. Nem túl nehéz ezt felfogni.
2018. febr. 14. 08:50
 7/14 anonim ***** válasza:
Igazad is lehet. Mindenesetre furi, mert én még ilyet nem láttam egy felnőtt lánytól csak 13-14 éves kiscsajoknál. Ott viszont ez tényleg teljesen rendben van még.
2018. febr. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ha ezt nem engeded neki minek neked barát egyáltalán...
2018. febr. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A szerelem korántsem csak a testi kapcsolatról szól. Nagyon remélem hogy evvel tisztában vagy.
2018. febr. 15. 16:12
 10/14 anonim ***** válasza:
igen, rosszul írtam, akk minek csináltok ilyeneket ha lényegében hozzád se érthet mirnem mozogtok csak lelki síkokon
2018. febr. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!