Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vannak 60 fölötti perverz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak 60 fölötti perverz idősek? Az egyik barátnőm szerint igen, én nem igazán tudtam ezt elhinni.

Figyelt kérdés
Ma, amikor beszélgettünk, felmerült a szex téma, valamivel később pedig az is, hogy - szerinte legalábbis - egy idős(ebb) ember, akár 70 évesen is simán elmenne egy körre egy nála kb 50-55 évvel fiatalabbal... Nekem ez no comment kategória, főleg azért, mert anno egy hónapig dolgoztam idősek otthonában, ahol mindent láttam, csak olyan időseket nem, ahol elképzelni lehetne, és most nem olyanokról beszélek akiknek járókeret kell és fürdeni sem tudnak maguktól.

2018. febr. 14. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Pedig rengeteg van.
2018. febr. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tisztázzuk, hogy mitől perverz? Mert még szexel 60 felett is?
2018. febr. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Oh . Persze , hogy vannak, nem is kis szammal, csak kell az alkalom, hogy kitudjak nyilvanitani, vagy van , akinek meg az se kell.

Kis boltban dolgozom, tudom mirol beszelek. :) Kapom az ivet rendesen az 50+-os korosztalytol.

21L

2018. febr. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ismerősöm elmúlt 70 amikor lerendezte a szomszéd asszonyt. Nem volt semmi perverzió csak szex.
2018. febr. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 laszlo racz ***** válasza:
59%
Mi aban pervez ha 60 -evese al a a kobra es jo kiados sexet akar
2018. febr. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak. Feleségem idősgondozó,mesélt róluk
2018. febr. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező. Te még nagyon gyerek vagy. :-)
2018. febr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!