Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férfiként volt már orgazmus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként volt már orgazmus nélküli ejakulációd?

Figyelt kérdés

Miért hiszik, hogy a férfiak számára automatikus az orgazmus ha van ejakuláció ?


Ha ez a probléma áll fent mit lehet tenni?



2018. febr. 16. 10:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Volt es szerintem,nem kell mindig a legfelsobb fokara hagni,mert az egyszerubb kenyeztetesek is jol esnek.
2018. febr. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
nem, nem is létezik ilyen max extrém példa lehet rá, vagy akkor ha már sokadjára elvezik el és már nincs benne gen*ó
2018. febr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kétszer volt ilyen
2018. febr. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

1x volt olyan, hogy reggel mikor felébredtem olyan volt az alsóm és.. hát inkább ugy fogalmaznék, hogy nem emlékszem orgazmusra.

Volt többször (szamszerint kb 3x) orgazmusom álmomban, de azokra az álmokra nagyjából mindig emlékeztem reggel, tehát nem ért meglepetésként a dolog. Kivéve azt az egy esetet.

2018. febr. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Nincs,nem létezik olyan.
2018. febr. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A paromnak volt parszor, es nagyon durva szerintem. :D

Egyszer szexeltunk, kivette, elkezdett spriccelni a sperma. Na mondom akkor nekem is fejezzuk be, mert en nem elveztem el. Erre mondja, hogy o se, kezdjem el neki verni. :) Rangatozasok kozepette elelvezett, de akkor mar semmi nem jott. Nagyon tetszett. :D

2018. febr. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen többször.Főleg eleinte.Többször volt,hogy valamiért megálltunk szex közben és csak magömlésem volt.
2018. febr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Gilján János barátomat kérdezd ezen az oldalon. Ő a téma atyamestere.
2018. febr. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Még soha nem volt ilyen :D

18/F

2018. febr. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Volt többször. Ha nem eléggé szenvedélyes a szex, akkor magömlés ugyanúgy van, de nincs az a szédítő érzés, nem sötétül el a világ és járja át a testem a bizsergés.
2018. márc. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!