Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szex webshop vagy szex 'bolt'?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex webshop vagy szex 'bolt'? 18/L

Figyelt kérdés

Hali mindenki, vibrátort szeretnék venni Miskolci vagyok a plázában van egy szex bolt ahova őszintén szólva kicsit félős vagyok bemenni ténylegesen vásárolni mert 0-24 tele van emberrel és amilyen kicsi a világ olyannal futnék össze amikor jövök ki vagy megyek be aki rokon vagy ismerős. Jobb szeretném élőben látni mit veszek tapadó korongos távirányítósat akarok az biztos vagy csak sima tapadósat.


Esetleg aki miskolci ismer még ilyen boltot ha igen hol, és hogy vásárol?

Aki neten veszi csalódott már a termékben mennyire éri meg netről vásárolni?



2018. febr. 19. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Én rendeltem már netről,nem volt semmi probléma.Ott is tudsz válogatni,a legtöbb termékről leírást,véleményt is olvashatsz.

Diszkrét csomagolásban küldik,a feladó nincs feltüntetve.

2018. febr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és valami postapontra vagy pikkpakkpontra kéred, akkor nem buksz le otthon sem. Kapsz egy emailt, ha megjött, bemész az adott helyre és átveszed. Diszkrét csomagolásban van, szóval aki odaadja neked, annak lövése sincs, hogy mi van benne.
2018. febr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Huha nagyon köszönöm a válaszokat!!

Csomagpontos eszembe se jutott!

Előre kell utalni ebben az esetben?

2018. febr. 19. 17:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem muszáj előre utalni, lehet ott fizetni :)
2018. febr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
majd leírnád milyen élményt nyújt?:)
2018. febr. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
utolsó próbáld ki 😇
2018. febr. 20. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!