Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Más lányok számára is vonzó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lányok számára is vonzó és szexi ha egy pasi okos vagy csak számomra?

Figyelt kérdés
Nagyon izgatónak és szexinek találom az okos férfiakat de kicsit furának érzem magam emiatt mert a barátnőim máshogy gondolkodnak erről. Más lány is van így ezzel?

2018. máj. 24. 15:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Én nem gondolom "szexinek" hogy okos valaki inkább csak jó vele beszélgetni és nem akaszt ki hogy mekkora egy barom xd
2018. máj. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
szerintem gáz ha egy pasi okos xD nem azt mondom hogy hülye legyen de ne tudjon már ijen felesleges dolgokat mint évszámok meg képletek. azt az időt forditptta volna inkáb deszkázásra xd annak több értelme lett volna a deszka menő
2018. máj. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért lennél fura?

Az emberek különbözőek.

Mindenkinek más tetszik.

Vonzó, ha egy férfi művelt, de legyen annyira intelligens hozzá, hogy nem néz le és nem oktat ki mindenkit, aki kevesebbet tud nála.

2018. máj. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért oktatna ki másokat? Az hogy okos nem azt jelenti hogy bunkó vahy tudálékos
2018. máj. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem is arra gondoltam, hogy évszámokat tudjon hanem, hogy művelt legyen és fel lehessen rá nézni.
2018. máj. 24. 16:09
 6/12 anonim ***** válasza:
33%
Mint okos pasi azt tapasztalom, hogy szemmel láthatóan értékelik a nők, hogy lehet velem beszélgetni. De az érzelmi intelligencia szerintem többet számít. És végül: a híresztelésekkel ellentétben a csajoknál is a kinézet az első.
2018. máj. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Evolúciósan az okos férfi nagyobb eltartó képességgel rendelkezik.
2018. máj. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval, az intelligencia valóban evolúciós előny, ezért érzitek ti lányok szexinek. 2-eske, te pedig remélem kihalsz... 😂
2018. máj. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Mint okos pasi" nem kéne olyat mondanod hogy te egy okos pasi vagy. Mondhattad volna úgy hogy "Úgy vettem észre a nők intelligensnek tartanak".

Úgy rühellem a beképzelt majmokat....

2018. máj. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is sokat számít és én is mindig szexinek tartottam de persze nem csak ez a fontos. 23/L
2018. máj. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!