Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Srácok! Mennyi időtök volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mennyi időtök volt míg összeszoktatok az új párotokkal szex terén?

Figyelt kérdés

Idáig csak egy 13 éves kapcsolatom volt. Egy évig nem voltam nővel, de most végre van barátnőm. Picit izgulok mennyi idő lesz míg elmúlik a "teljesítmény kényszer", meg összeszokunk. Nektek mi a tapasztalatotok? Esetleg valami tanács?


30/F



2018. máj. 28. 11:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Azért 13 év alatt csak ragadt rád valami. Nekem első kapcsolatom van. Eddig 2x feküdtünk le, de mivel mindent megbeszélünk semmi kényszer nincs rajtam. Ha normális a lány nem fog baszakodni még ha kell egy kis idő hogy belerázódj, mivel nem egy egyéjszakás kaland vagy neki.
2018. máj. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!