Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit okoz? Mi a jó benne? 26/f

Mit okoz? Mi a jó benne? 26/f

Figyelt kérdés

Láttam egy filmet ahol egy fiatal lány szeretett volna felnőni, szexelni...De valami oknál fogva nem sikerült egy ideig lefeküdnie senkivel. Az első aktusig viszont egyfolytában vagdosta az ereit a karján....

És sajna nekem is volt ilyen ismerősöm.

Mit okoz ez-kielégülést?

Vagy csak a lelki bajokat enyhíti?

Mi a jó benne a lányoknak...???


Érdekelne a indok.

Én teljes mértékben elítélem az ilyet !!! 26/f


2018. máj. 28. 11:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Mentalis problema okozhat erre valo hajlamot. Amikor valaki olyan foku belso lelki szenvedest el at, hogy nem bírja elviselni es a fizikai fajdalom elnyomja a lelki kínt. Ezert okoz maganak az illeto fizikai fajdalmat, vagdosassal, akarmivel.

Ne ítelj el olyasmit, amit sosem tapasztaltal. Velemenyed lehet, de ítelkezni nincs jogod. Mondjuk a "divatbol" vagdosashoz nem tudok hozzaszolni, az megint mas.

2018. máj. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!