Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok/nők, az alábbi kitalált...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, az alábbi kitalált szituációban mit tennétek? Kit választanátok? Választanátok-e bármelyiket a kettő közül?

Figyelt kérdés

Posztapokaliptikus világ. Nincs semmid, szarban vagy, kidobtak a közösségből, ahol éltél, mert már sokadszorra tettlegességig fajulóan összevesztél a vezér lányával. Eközben két férfi is van, aki magának akar téged.


Az egyik ebből a közösségből való, kedveled, de nem jutottatok egymással semmire, mert amíg ki nem dobtak, addig szinte csak kerülgetett, és mindig visszakozott, mikor a következő szintre léphettetek volna. Néhány csók csattant csak el köztetek, közben magához ölelve markolászta a feneked, de ennyi az egész. Ha őszinte akarsz lenni magadhoz, akkor be kell ismerned, hogy egészen kiábrándultál már belőle, de azt nem tudod figyelmen kívül hagyni, hogy ő jelenleg mindent megtenne azért, hogy visszafogadjanak. Valószínűleg sikerrel is járna. Hogy utána mi lenne köztetek, az az előzmények fényében kérdéses. Ötleted sincs, miért viselkedik úgy, ahogy, talán szégyell valamit, talán valami nem stimmel vele.


A másik férfi nem tartozik közétek, amolyan magányos farkasként él, időnként továbbáll onnan, ahova időszakosan letelepedett. Vele véletlenül kereszteztétek egymás útját, és nem is kezdhettél volna vele, mert a közösség nem nézte volna jó szemmel. Ezúttal szabad lenne a pálya, de a hapsi annak ellenére megrémít, hogy közben vonzónak is találod. Kemény, határozott és kegyetlen, azt azonban egyértelműen a tudtodra adta, hogy kellesz neki. Félsz attól, hogy csak addig próbál normálisan viselkedni, amíg meg nem szerez, utána ki tudja, hogyan bánik majd veled. Talán csak arra kellesz neki, hogy legyen kit dugjon és a többi nem számít. Korábban vele is csattant már el csók, sőt, alaposan feltérképeztétek egymás testét, amíg meg nem zavartak. Aztán miután kidobtak a közösségből, azóta egyszer meg is dugott (heves aktus, ami gyors kielégülést hozott mindkettőtöknek), bár akkor egyetlen szót sem szóltál neki arról, hogy nincs már hová hazamenned.


A közösségben van egy jó barátnőd, aki félénk és amolyan tehetetlen fajta, érted sem állt ki, csak rémült ábrázattal vette tudomásul, hogy elzavartak. Nem haragszol rá, inkább aggódsz, hogy nélküled, mi lesz vele. Másokkal csak felületes viszonyban voltál, azonban a biztonság, amit a közösség adott, sokat számított. Egyedül veszélyes az élet, és bár ügyes és valamennyire erős is vagy, de azért annyira nem, hogy egymagad mindent megoldj. Tartoznod kéne valaki(k)hez, ha életben akarsz maradni hosszabb távon.


Összejönnél-e valamelyik pasival? Ha igen, melyikkel? Miért őt választanád? Ha nem kéne egyik sem, miért nem?



2018. jún. 17. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Ez erősen függ attól, hogy mit érzek a pasik iránt. Az elsőből kiábrándultam, oké, a másodikhoz viszont, ha jól értem, nagyon vonzódom, nem?

Ha a közösségben egyetlen barátnőm van, és ő sem állt ki mellettem, akkor nem fogom kihasználni ezt a pasit, aki már nem is igazán érdekel, csak hogy visszafogadjanak.

Összejönnék a másodikkal. Tudna rám vigyázni, szenvedélyes kapcsolatunk lenne, ha pedig nem jön össze, akkor még így is lehet, hogy a másik csávó visszavenne.

2018. jún. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Én Daryl Dixont választom, ha már posztapokaliptikus a világ...
2018. jún. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Masodik

De csak ideglenesen.

Addig amig talpra nem allok es nem sikerul.eljutni ezy masik kozossegbe.

Az tuti nem nem hagyom h azt erezze h megkapott es azt tehet amit akar.

Igy kenytelen lesz velem szemben "jol" viselkedni.

2018. jún. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a másodikat választanám, az első ha választania kellene közöttem és a közösség között, őket választaná. És én nem akarnék vissza menni bár nem tudom miért raktak ki, de vagy teljesen fel kellene adnom az identitásom, vagy pedig sosem fogadnak vissza. A magányos farkasnál nem kell ilyesmitől tartani, jó csapat lehetünk ha a szex is jó volt akkor meg pláne.


Én a magányos farkassal alapítanék egy saját közösséget.

2018. júl. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nahát, micsoda kérdés :D tesztett a leírás, szoktál írni?


egyébként szerintem nem mennék vissza a közösségbe, ahonnan már egyszer kidobtak. ha max csak úgy tudnék visszakerülni, hogy az ottani pasi könyörögne vissza, eléggé instabil maradna ott a helyzetem, ki tudja mikor tennének ki megint (pl megromlik a kapcsolat az ottani pasival, és ő is arra szavaz, hogy rakjanak ki)


szerintem vagy megpróbálnék keresni egy másik közösséget, vagy csatlakoznék a magányos farkashoz, és ha rosszul bánna velem, otthagynám és akkor keresnék új helyet.


annyira nem tudok azonosulni a kérdésben leírt viselkedéssel (mármint hogy mindkét pasival volt csók, tapi, egyikkel szex) mert csak akkor tudok valakivel lefekudni, ha vannak benne érzelmek és komoly a dolog. szóval meglátnám milyen a magányos pasas ha vele tartok, és ki tudja, hogy alakulna :)

2018. júl. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5: Köszönöm a választ. :) A többieknek is! És igen, szoktam írni.
2018. júl. 23. 11:13
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig is jobban bejöttek a könyvekben és filmekben a helyes gonosz férfiak, akik nem is annnnyira gonoszak, de nem lehetnének angyalok. Kicsi korom óta ez van, így ha úgy nézzük, hogy ez egy könyv leírása, akkor a második vonz mindenféleképpen, és ha én írnám azzal is jönnék össze.

Viszont a való világban.. Hát szerintem nem lennék ilyen bevállalós. Rávenném a visszahúzódó pasit, hogy szóljon az érdekemben, ha már ilyen irányítható akkor nekem menne is. Aztán biztos találnék valami jobbat a közösségen belül.

2018. aug. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Fuh ez így nehéz. Eleve kezdjük ott, hogy én lennék a vezér csaj, vagy, ha nem, és tettlegességig fajul a balhé, akkor meg is ölöm, vagy jó magyar módjára legalább megvakítom, és átveszem a helyét.


Ha a te felállásod az adott, akkor az első pasit választanám. A posztapokaliptikus állapotok a leggépiesítettebb világosban is a természethez vezetnek vissza, ahol a mesterséges ingerek elmúlása miatt letisztulnak az érzékek, és felerősödnek az ösztönök, köztük a valahova tartozni akarás, emiatt a túlélési ösztönöm azt mondja, hogy a falkával kell tartanom. Ezek után kinyírom azt a pcsát és ókori orgiákat tartunk majd a fáklyák fényében.

2018. aug. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!