Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy találhatnék szexpartnert?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatnék szexpartnert? 21/F

Figyelt kérdés

Barátnőt szeretnék a legjobban, de az sajnos nincs, és nem is néz úgy ki, hogy lesz valamikor.

Viszont a szexre vágyom mióta kipróbáltam. A mai világban mindenki szerint mindenki szexel össze-vissza.

Elég gáz, hogy itt kell megkérdeznem mégis mit kellene csináljak, de jobbat már nem tudok itthonról. Nem járok el sehova, élőben nincs alkalmam arra, hogy találjak valakit.



2018. aug. 18. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
Ügyesen
2018. aug. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Ha hajlandó vagy fizetni érte, csak néhány kattintás, esetleg egy-két telefon. Ha kölcsönösen szeretnéd, akkor nem tudok tanácsot adni. Hogy mindenki mindenkivel szexel össze-vissza, nem igaz.
2018. aug. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi, de a prostizás nem, inkább a magány.

Ha már nem szerelmes belém senki még hajlandó vagyok elfogadni, de azt, hogy a szexet is csak pénzért csinálja velem valaki már nem.

2018. aug. 18. 21:26
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
Megértelek, én is így vagyok vele.
2018. aug. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak már annyira rossz tényleg, hogy a környezetemben szinte mindenkinek (túlzás nélkül) van már barátja/barátnője, nekem pedig még egy laza szexkapcsolatom sincs senkivel már hónapok óta.
2018. aug. 18. 21:55
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
De miért nem jársz el? Mármint, hogy várod, hogy valaki besétáljon az életedbe azzal, hogy dugunk?! Vagy te mit szeretnél? Ha elmész valahova akkor ismerkedsz... ha nem akkor lesz a magány és a jobb kezed...
2018. aug. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azért nem járok el mert nincs hova és nincs kivel. Szomorú, de tényleg valami olyasmit várok, hogy egyszer valaki, valamilyen formában csak úgy megjelenik az életemben mint a filmekben a sok rossz után.
2018. aug. 19. 09:28
 8/11 anonim ***** válasza:

Álmodozás és önsajnálat helyett iskább állj fel a gép mellől és menj emberek közé! Egyedül is lehet!

Nyár van, jó idő és jobbnál jobb nők rohangálnak az utcán, napoznak a strandon, kirándulnak, stb! Te meg majd vénségedre rájössz, hogy elszaladt az élet és mennyi mindent elmulasztottál mert csak ábrándoztál ahelyett, hogy cselekedtél volna!

Ember! Ébresztő!

2018. aug. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát, az engem nem igazán tud megmozdítani, hogy jobbnál jobb nők rohangálnak az utcákon. Egyedül képtelen vagyok valamit is tenni. Ráadásul jómagam soha nem mennék oda egy lányhoz se a strandon, utcán, sehol. Akkor inkább teljen el az élet a négy fal között.
2018. aug. 19. 10:07
 10/11 anonim ***** válasza:

Itt van a háromnapos hosszú hétvége, ünneppel, rendezvényekkel. Ahelyett, hogy itt sajnáltatod magad inkább kimozdulnál, mennél emberek közé! A rendezvényeken (is) lehet beszélgetni, ismerkedni idegen emberekkel! Gyakorlásnak ez is jó! Egy beszélgetésből még nem lesz feltétlenül kapcsolat, de semmit nem veszíthetsz vele! Azzal viszont annál többet, hogy csak otthol kuksolsz a monitor mögött!

Állj fel és irány a tűzijáték! Elötte nézzél szét a vásárba!

2018. aug. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!