Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Pozitív, vagy negatív dolog,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pozitív, vagy negatív dolog, hogy még sosem voltam nővel?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok.

Életemben nem volt még kapcsolatom nővel, egy csók de még csak flört sem. És nem is lesz.

De társaságban nem merek erről beszélni, inkább hazudok, hogy már volt ez meg az stb, mert félek, hogy elítélnek.

Neten sokszor bántottak már miatta, innen van a félelmem is. Mondjuk a munkahelyen vicc tárgya lennék.

Már nem akarok kapcsolatot, nem érdekel ez az egész, viszont ennyire fontos lenne egy társaságban, hogy az adott illetőnek van e szerelmi élete vagy nincs?



2018. aug. 20. 16:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Én a magam részéről leszarom. A nemi életed, illetve jelen esetben annak hiánya csak rád tartozik, másnak nincs köze hozzá. Ezt jelezni is kell, ha valaki ezt a témát feszegeti.
2018. aug. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
Nekem pozitív lenne . Nem lennék féltékeny hogy sok nővel szexelt nem lennék féltékeny hogy velük biztos jobb bolt a szex stb stb nalam pozitív lenne
2018. aug. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
40%
Negatív
2018. aug. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

#2, ez az elmélet...


A gyakorlat meg az, ha megtudod az igazságot/meglátod az illetőt jön az Eww face :D


[link]


...

A valóság az, ha valaki normálisan néz ki, vagy helyén van az önbizalma, mentális egészsége annak előbb utóbb lesz nője. Normálisan érdeklődik a nők felé. Kivétel ezerből 1 talán...


Láható hogy a kérdező már durván elhatárolódott a nőktől, rengeteg szorongással, mentális gáttal együtt.

2018. aug. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
#4 én tényleg nem csak irtam én tényleg örülnek neki
2018. aug. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Ja és kérdező, kamuzz tovább nyugodtan.


Látszik hogy ez szorongást okoz nálad, és teljesen normális ha kifelé az ember ezt a képet mutatja. Ez a te privát dolgod, nem kell sztorikat kitalálni, de pár apró elfedése a dolgoknak belefér.


Igen, jobb lesz a megítélésed tőle. Az ember embernek farkasa, a másságért elmarják a torkodat, kibeszélnek, kirekesztenek. Ősi emberi tulajdonság.


Jobb ha felhúzod az egyenbárány jelmezt.


Azért ne add fel, tehetnél érte...

2018. aug. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

#5 igen csak az általad említett férfi nem létezik.


Ez kizáró tényező.


Nagyon nagyon kicsi az esélye hogy olyan férfit találsz aki kedvedre való, normálisan viselkedik egy kapcsolatban (eleve ezt tanulni kell tapasztalatok árán) és nem okoz neki szorongást a közelségef... és szűz 30 évesen.


Inkább 1 millió az 1 ből... szóval elmélet marad az elmélet...

2018. aug. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem akarok tenni ellene, mert látom milyenek a mai kapcsolatok és nem szeretnék iylet. Nem szeretnék a mai lányok mai magas igényeinek megfelelni. Én inkább halok meg egyedül szüzen, mint hogy olyan ember legyek, aki a mai lányoknak tetszik. Igen nem kicsi mentális bajok vannak a fejemben, ami szintén kizáró ok egy kapcsolatra. Épp az elítélés miatt távol tartom magamtól az embereket, barátokat.
2018. aug. 20. 17:04
 9/21 anonim ***** válasza:

Balázs 27 évesen :D

Hát jó, ez a te döntésed... de az inkább a gáz, hogy tudod hogy marhaság ez az elmélet, és hogy a fejedben van a gond... mégsem teszel ellene.


Ha neked így jó, akkor jó.


Evolúció teszi a dolgát.

2018. aug. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Teszi a dolgát az evolúció, igen, nézd meg hogy néznek ki a mai "férfiak" :D

Azért nem akarok tenni ellene, mert undorodom a mai elvárásoktól és igényektől. Én nem akarok úgy kinézni, ahogy a mai "férfiak" sem pedig olyan dolgokban megfelelni, amit a mai nők várnak el. Ezért nem teszek ellene.

2018. aug. 20. 17:26
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!