Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire helyénval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire helyénvaló az az állítás miszerint amelyik nő nem kényeztet orálisan, az nem is szereti a párját igazán?

Figyelt kérdés

Elég sok helyen olvastam már ilyen-olyan fórumokon, különböző hozzászólásokban.

Szerintetek mennyiben igaz?


F


2018. okt. 16. 09:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
Nekem az a nő nem lenne a párom...
2018. okt. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
12%
Az ilyen nő, saját magát nem szereti testileg leginkább. Se a nyalást nem szereti, se a szopást. Ha fizetnènek, se kellene ilyen nő, volt hasonlóval dolgom, pocsék egy muff.
2018. okt. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%
Ohh..hogy mennyi ilyenről tudok a környezetemben.En úgy gondolom egy jo sz.x ben az oral is benne van.Mindeket félnek.Persze a reggeli gyors németeknél elhagyhato de ..En oral parti vagyok.
2018. okt. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

Marhaság ilyet állítani.

Adni imádom. Kapni nem.

Akkor kit nem szeretek ?

2018. okt. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
Semennyire, baromság.Nem ez mutatja szeret vagy sem....
2018. okt. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%

Akkor fordítsuk át a dolgot.

Az a férfi, aki rákényszeríti az akaratát a partnerére szexuális téren, (annak ellenére, hogy a nőnek az rossz, undorodik, fáj neki, stb) az nem is szereti a párját igazán?

2018. okt. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
39%
Én ezzel egyetértek de ugyan ezt elvárom a páromtól is hogy ő is kényeztessen.
2018. okt. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%

én inkább azt mondanám, hogy ha egy lány nem szeret orálozni, de a pasija valamilyen trükk, lelkiismeret furdalással vagy rábeszéléssel mégis ráveszi, akkor az a pai nem szereti a nőt.


Vannak lányok akik nem szeretik, vannak férfiak akik nem szeretik. Vannak akik nem kedvelik, de néha megcsinálják a párjuk érdekében, de én még sosem szeretkeztem úgy, hogy olyat csináljon a párom, amit tudom, hogy nem szeret, vagy esetleg utál.


Természetesen hallottam pasikról, akik szemrebbenés nélkül kicselezik és átverik, sőt néha érzelmileg zsarolják a párjukat, hogy csináljanak meg valami olyat amit ők nem szeretnének, de a pasi kívánja... Na én egy ilyen pasit nem tartok férfinek. Ő tuti nem szereti a párját. Mármint szereti, de ezek szerint azt a pár perces élvezkedést és a saját kényelmét sokkal jobban szereti mint a párját

2018. okt. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem ezen mérik a szeretetet. Ettől függetlenül nekem ilyen nő nem kellene.
2018. okt. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
21%

A szex konszenzusos alapon jo

Mikor nincs elvaras nincs megfelelesi kenyszer de van oszinte kommunikacio es elfogadas.

Mikor onmagad lehetsz.


Ha mar felmerul az elvaras akkor a megfelelesi kenyszer is

Ott mar bukik a bizalom is, serulnek a felek.

2018. okt. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!