Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi az elfogadhatatlanabb, a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az elfogadhatatlanabb, a homoszexualitás, vagy az aszexualitás egy hetero ember számára?

Figyelt kérdés
leginkább heterokat kerdezek, de mindenki mas velemenyere nyitott vagyok. tehát mi abszurdabb, szex az ellenkező nemmel, vagy egyáltalán nics szex?
2018. okt. 20. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Ugyanazzal a nemmel.Nem ezt akartad kérdezni?
2018. okt. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Egy aszexuális csak van... nem érdekli a szex... a homokos az már más.. de az is csak akkor taszító, ha mutogatja illetve propagálja magát, ki kíváncsi arra hogy ő micsoda?
2018. okt. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

A heteroknak minden elfogadhatatlan, ami kicsit is más.

Ők képtelenek más síkon gondolkodni. Nekik az a NORMÁLIS, ha kuki megy a nuniba és ennyi.

Ha valaki másképp éli az életét, az már beteg, életképtelen, stb.


Tisztelet a kivételnek!

2018. okt. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Mióta létezik a civilizáció, a legtöbb kultúrában elfogadhatatlan volt a homoszexualitás, általában meg lehetett ölni büntetlenül a melegeket, volt, ahol kasztrálás járt ezért a "bűntettért" máshol meg a meleg férfiaknak kitaláltak harmadik nemet, hiszen egy meleg nem lehetett férfi, a leszbikusokat meg férjhez adták, a férjük meg úgy erőszakolta őket, ahogy akarta. Később a homoszexuálisokat pszichiátriára küldték, és ott próbálták orvosi közegben gyógyítani őket, ami ha nem jött össze, a rokonaik fizethettek azért, hogy a páciensek akarata ellenére lobotómiának tegyék ki őket.

A homofóbiának évezredes múltja van, és még a modern időkben is a világ minden táján gyilkolnak melegeket a szexuális beállítottságuk miatt (van, ahol nyilvános akasztás a büntetésük, de nálunk pl "csak" gyűlöletgyilkosságok vannak, amiket nem enged a törvény) míg az aszexuálisok ellen soha de soha nem alakult ki intézményesített elnyomás.

Tény, hogy az emberek egy kis része szereti piszkálni az aszexuálisokat (vagy azokat, akik nem éreznek túl sok szexuális vágyat) és az aszexuálisok valóban érezhetik, hogy kilógnak a sorból, de ez semmilyen formában nem hasonlítható a homofóbiához.

2018. okt. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Minden, amit #4 írt, + jól példázza a melegek és aszexuálisok megítélését az, hogy míg a melegek jó része egészen felnőtt koráig fél bevallani a szüleinek, hogy a saját neméhez vonzódik, mert ki tudja, hogy mi lesz a szülők reakciója, egy aszexuálisnál pont lesz...rják a nemi vágy hiányát. Egyik meleg ismerősöm 30 éves, de nem meri elmondani az apjának, hogy meleg, mert az még régebben csak úgy megjegyezte, hogy megölné magát, ha az egyik gyereke köcsög lenne. Nem akarom a busz alá lökni az aszexuálisokat, mert nekik is biztos megvan a maguk baja, de ilyen szintű utálattal nem kell szembe nézniük.

Egy heterot szerintem nem érdekli, ha valaki nem érez nemi vágyat addig, amíg nem a saját partneréről van szó, de a melegség undort vált ki a lakosság bizonyos részéből.

2018. okt. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönet minden válaszolónak, es igen, elrontottam a kérdést, de mindenki ertette :'D
2018. okt. 20. 17:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Én mindegyiket ugyanúgy el tudom fogadni és meg tudom érteni.
2018. okt. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#4 Baromság. Az ábrahámi vallásokon (judaizmus, kereszténység, iszlám) alapuló kultúrák kivételével szinte sehol sem bűn. És a mára letűnt kultúrákban (Egyiptom, Mezopotámia, Hellász, Róma) sem volt az...
2018. okt. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De emlegethetném még az amerikai kultúrákat is, bármelyik indián civilizációt. Távol-Keleten pl. azóta van némileg negatív tartalma az egésznek, amióta megjelent ott a nyugati kultúra. Lásd Japánabn a Meidzsi-restauráció idején mindent betiltottak, ami a nyílt szexualitással foglalkozott.
2018. okt. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#8 vagyok, a homoszexualitásról beszéltem, persze, nem az aszexualitásról.
2018. okt. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!